Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця
Додано 14 лип 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Кількість підписників: 1 746
Фото: 1,610
Відео: 583
Посилання: 1,360
Опис:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Джерело

Пуща-Водиця | Щира НЕРЕКОМЕНДАЦІЯ ЗВЕРТАТИСЬ В СЕРВІС на 14 лінії (2 поверх Фори)! Ж...

Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
1 310 Охват/переглядів 2025-12-16 20:07 Повідомлення №3833
Щира НЕРЕКОМЕНДАЦІЯ ЗВЕРТАТИСЬ В СЕРВІС на 14 лінії (2 поверх Фори)! ЖІНКАМ, особлива УВАГА‼️Здала ноутбук на ремонт, 3 тижні годували «завтра»ками, казали «подзвоніть через 20 хв», «подзвоніть через годину», «завтра», «майстер працює не може відповісти» (на наступний день мені вже кажуть, що майстер хворіє, ще через день він знову дуже зайнятий). Діагностику роблять незрозуміло як, ставлять одні дедлайни, а по факту «не дотримуються їх» мʼяко кажучи. Обіцяють назвати ціну за 1-2 дні після здачі в ремонт, а потім ти кожен день дзвониш, а від тебе або слухавку не беруть, або кажуть «я зараз зайнятий, потім». Особисто я так чекала 3 тижні. Коли через 3 тижні мені назвали ціну, яка мене 1 не влаштувала, 2 послуга була для мене вже не актуальна, я відмовилась і попросила повернути ноутбук. Дяді «образились», що я не прийшла забрали ноутбук день в день, були обурені тим, що я дзвоню дізнатись інформацію про свій девайс і сказали мені, щоб я «відс*с*ла у них» , очевидно дуже цінують клієнтів. Я ж чекала 3 тижні поки Ви вирішите, що мені брехати, чому я не можу забрати свій ноутбук не в пʼятницю, а в понеділок, питання? Чому за відмову у наданні таких «якісних послуг» я маю робити цим чоловікам весь спект сексуальних процедур?! ОБУРЛИВО?!!! Сьогодні ноутбук забрала, платити відмовилась, запропонувала їм зробити мені те, що просили в мене вони на цю суму. Загалом, ЩИРО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ КОНТОРУ, чоловіки СЕКСИСТИ, дивляться на клієнтів з ВИСОКА, обкладають тебе з ніг до голови МАТЮКАМИ, а коли намагаєшся за себе постояти, то тобі ще й погрожують, бо у них «всі хто відповідає їм їхніми ж словами «вже на кладовищі лежать». Якось дуже сумно все це, народ! Душа болить! Тут і кацапи не потрібні, свої ще гірші