Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця
Додано 14 лип 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Кількість підписників: 1 746
Фото: 1,610
Відео: 583
Посилання: 1,360
Опис:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Джерело

Пуща-Водиця | По суті події останніх днів для України набагато більше плюсів ніж мін...

Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
1 460 Охват/переглядів 2025-07-24 10:12 Повідомлення №3565
По суті події останніх днів для України набагато більше плюсів ніж мінусів. Влада отримала диктат ЄС. Влада перелякана "Майданною активністю" - їй нагадали про те, що ігнор суспільного запиту активної частини населення України у нас зазвичай призводить до зміни влади у тому числі у силовий спосіб. Антикорупційні органи отримали карт-бланш на переслідування "знакових постатей" на вищих щаблях влади. Подивимося - як вони цим скористуються.  І тим не менш мітингову активність потрібно буде припинити одразу після виконання вимог Європи та Майдану. Ми не можемо змінити владу зараз без загрози існування  України, на жаль. Вибори під час війни - загроза дестабілізації фронту та тилу з потенційною можливістю руйнації першого і саме України як держави. Заклики "Валити цю владу - вона попливла"!, є злочинними - вони збігаються з бажаннями кремля, який вже добряче "вкладається" у підтримку нашої протестної хвилі.    Донори та наше Громадянське суспільство продемонстрували свою силу і зараз ці дві сили повинні не "валити владу" на догоду путіну, проте поставити її дії під жорсткий контроль з двох боків з постійною загрозою фінансово-протестного впливу на випадок її саботажу,  у тому числі на антикорупційному фронті. Війну нам доведеться закінчувати саме з Зеленським та "нахабними рилами які регочуть та глузують" з ВРУ, але зробити так, щоби ці рила мали сумні вирази від усвідомлення постійної загрози.  Вчора мене звинуватили у тому, що "Був один притомний автор та й того Порох покусав". Зараз я чекаю звинувачень у тому, що мене покусав Зеленський, на худий кінець Єрмак. Мені байдуже на інтереси та долю цих трьох, але мені не байдужа доля моєї України - вона та її інтереси понад усе, а не персоналії, яких ми обирали та обираємо на владу, та їх власні шкурні інтереси.  Допомагаємо війську останнім. Тримаємо кукуху у холоді. Чекаємо на текст закону від Зеленського, на позачергове засідання ВРУ, на реакцію донорів на прийнятий варіант Закону, та розуміємо чітко - цей бій у битві проти інтересів Української Держави "Влада Зелених Амеб (Добірна)", скорочено - ВЗА(Д), програла. Вввечері поговоримо про "Стамбул" на якому були два цікавих нюанси, та ще про деякі міжнародні новини. Думаю, що буде цікаво. Гарного дня.