Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Tregubov's Purrple Chamber
Додано 14 лип 2024

Tregubov's Purrple Chamber

@purrphyrogenit
Кількість підписників: 16 684
Фото: 356
Відео: 46
Посилання: 135
Опис:
Думки. Виключно особисті. Не завжди тактовні.
Джерело

Tregubov's Purrple Chamber | Тут нещодавно відео бігало про жіночку, яка "дочекалась визволителів",...

Логотип телеграм спільноти - Tregubov's Purrple Chamber Tregubov's Purrple Chamber @purrphyrogenit
15 700 Охват/переглядів 2025-12-29 14:13 Повідомлення №756
Тут нещодавно відео бігало про жіночку, яка "дочекалась визволителів", а "визволителі" їй чоловіка закатували та саму згвалтували.Це не поодинокий випадок. На Київщині було подібне в 2022, коли росіяни прибухнули та завалили ватніка з колишніх регіоналів. Його донька потім ще з нього героя та жертву зліпити намагалася - не вийшло чомусь.І тут, мені здається, важливо зробити певний акцент.Деякі люди вважають, що росіяни отак себе поводять на окупованих територіях через особливу звірячу ненависть до українців. Це серйозна помилка, її треба викорінювати з голів.Росіяни себе так поводять тому, що вони росіяни.Та жінка така українка, як пацюк, що в стайні народився, арабський скакун. Ті, що її катували, теж не сприймали її такою. Вони це робили з нею не тому, що вона "інакша", а тому, що могли.Те саме вони роблять зі своїми, коли можуть. Досвічені знають, скільки випадків не останніх "бійців за свободу Новоросії" завалено своїми ж заради снаряги або тачки. Наприклад "Берег" Мангушев. Вагнерівцям було якось насрати, що він медійний, що серед засновників "Еспаньоли" та улюбленців "воєнкорів". Просто в нього була тачка, тому йому прострелили голову. Їм за це, до речі, нічого так і не було. Його ліпша подруга Анічка Долгарєва потім писала вагнерівцям панегірики, а ліпший друг Мурз в шоці вкоротив собі віку, щоб привернути увагу до несправедливості. Всі тільки поржали над дурником.Про те, що роблять в рідній Росіюшці зі своїми ж родичами, і мови немає.Вони. Просто. Такі. Це вкрай важливо розуміти для будь-яких взаємодій з ними.Вони, до речі, про це знають. Саме тому вони так люблять "сильні руки при владі" - бо знають, що лише терор ззовні може стримати тих звірів, що живуть в них всередині та вивільняються стаканом - а часто і без стакана.Не робіть ворогам зайвих комплиментів, вважаючи, що десь у світі для них є люди, до яких вони ставляться інакше. Дуже важливо знати, що себе вони ненавидять та зневажають так само, як і інших.