Джерело
Tregubov's Purrple Chamber | Є категорія людей, яким я по-людські співчуваю.Бо бачили люди ці світ ...
18 400 Охват/переглядів
2025-02-22 18:16
Повідомлення №671
Є категорія людей, яким я по-людські співчуваю.Бо бачили люди ці світ в незвичних двох кольорах - білому та рожевому з райдужним відливом. Білим кольором були Консерватори та Традиціоналісти, люди справжні, суворі, а рожевим - всі інші людишки, особливо "ліваки та ліберали".І от здавалося цим панам та пані, що були США під контролем рожевих - а тому мільйон організацій по всьому світу брали у Юсейда трильйони грошенят і організовували на них ЛГБТ-тренінги. І ще знімали кіно про чорношкірих Шекспірів, толерували російський балет та просували різновсіляку екологічну інклюзію.Ну й нічого, що вважали. Бо ж не те щоб ця думка не мала під собою підстав. Було й таке, і мало подеколи гротескні форми.- Але нічого! - думали ці достойники - нічого! Чу, підіймається з американської землі свій цар, і не буде в світі сили, що не покорилась б йому! І прийдуть до влади справжні та суворі, і зачахнуть рожеві з веселковим відливом. І буде Юсейд давати гроші правильним людям на пропаганду традиційної родини. І зніматимуть таке кіно, як колись з молодим Шварценегером, і загудуть знов бензинові мотори по безкрайніх хайвеях, і розтрусять Росію, як дідо Рейган совок, і буде все, як реклама Gilette за нашого дитинства - чесно, красиво та тестостероново.А ось ця думка підстав під собою вже не мала.Що ж. Розставання з ілюзіями болісне, але необхідне.