Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСРний вулик
Додано 06 гру 2025

ПТСРний вулик

@ptsdbeehive
Кількість підписників: 479
Фото: 439
Відео: 129
Посилання: 147
Опис:
Викладаю сюди відповіді на часті питання стосовно свого військового досвіду та своїх знань щодо військової справи. І буває говномучу.
Джерело

ПТСРний вулик | Хочу написати коротку думку про ветеранське ком'юніті та мілітарі двіж...

Логотип телеграм спільноти - ПТСРний вулик ПТСРний вулик @ptsdbeehive
295 Охват/переглядів 2026-04-24 16:52 Повідомлення №596
Хочу написати коротку думку про ветеранське ком'юніті та мілітарі двіж. Багато було розмов, що от військові ніхуясєбє єднані, мілітарі двіжуха закрита де всі підтримають один одного. Виходячи з того хто і як репостить петицію, хочу зробити протилежний висновок. Купа телеграм каналів, інстаграм сторінок мілітарі двіжух втупу ігнорують цю петицію. Хоча якщо б всі захотіли - її можна було б закрити за декілька днів. Чому мене це не дивує? Бо армія - зріз суспільства. Бачив у коментах, що багатьох тригерить (а чо інвалідам тока ууу), тобто не відчуваючи особистої вигоди. Каклу поїбать на інших, йому важливий свій інтерес (не важливо, чи носить він мультикам, мм14, або цивільний). Звісно їм поїбать, бо вони не відчували себе беззахисними як тіпи, у яких немає ноги, руки тощо. Це синдром гречкосія. Зате купи нашу говно футболку з скелетом і пвсом із глибинним сенсом (ні), бо нам надо гроші на авто (на масажку в крамі). І ці люди не думають, що влада вже прогріває цивілів на відмову, останніми новинами що десь там військовий стріляв зі стартовика (виглядає як замова від контори), уникаючи факту, що на такі виклики поліцаї як завжди їдуть десь годинку-півтори. Кожен хизується, що у нього або наградняк, або він може намутити чорну зброю - тебе за чорну виїбуть і висушать, навіть якщо використаєш для захисту інших. Але такі інших захищати не будуть. Купи мерч з нашим говно-скелетом і глибинним сенсом, щоб ми могли поїсти хот-догів і ніхуя не робити. Якщо це реальний український мілітарі двіж, то я пацифіст.