Джерело
Птиця Говорун | Про Одесу. Близько місяця назад, якось так склалось, що навколо було б...
274 Охват/переглядів
2025-03-21 08:16
Повідомлення №480
Про Одесу. Близько місяця назад, якось так склалось, що навколо було багато розмов про те, що Одеса і надалі суттєво проросійська, багато там "ждунів", і дуже багато тих, кому байдуже під яким прапором. Вбивство Д.Ганула взагалі збурило з глибокого дна намулу "сплячої вати". Запам'ятались слова одного військового - війна ще не закінчилась, путін ще зробить багато "вакцинувань від русского міра". Отже, як бачимо, вакцинування "мирняка" іде повним ходом. Чи стануть "ждуни" від цього українськими патріотами? Навряд чи... Але принаймі можливо для багатьох це стане тригером для перерізання імперської пуповини. Дуже шкода, що в таких обставинах у нас і надалі відсутня централізована інформ політика держави. Точніше вона закінчуєтья на перефарбованому кварталі, котрий дуже нагадує того самого леніна, котрому прикрутили вуса і він став Шевченком. Ех, як же ж хочеться, щоб нарешті "біля керма" став хтось дорослий... Але судячи з того, як останнім часом "зів'яв" Трамп надія на те, що він "зіб'є" Зе меншає щосекундно.