Джерело
Про тілесне і душевне | ТОКСИЧНИЙ ПОЗИТИВ ЧИ ЗДОРОВИЙ ОПТИМІЗМ🤔Яка ж різниця між цими двома фр...
247 Охват/переглядів
2024-04-17 09:28
Повідомлення №118
ТОКСИЧНИЙ ПОЗИТИВ ЧИ ЗДОРОВИЙ ОПТИМІЗМ🤔Яка ж різниця між цими двома фразами. Часто, коли мичуємо якусь відповідну фразу, вона або нас зовсім не зачіпає або викличає відчуття чогось "не такого". Але ми і далі продовжуємо слухати і приймати це. Майже завжди наш організм реагує на ті слова або дії, коли йому не подобається. але наша психіка настільки травмована, що ми можемо це не помічати або взагалі відкидати такі думки "Та мені це просто здалося". Ні-ні не здалося. Ми хочемо бути зручними, хорошими до навколишнього світу, жервуючи собою та своїм здоров'ям (але це вже питання до батьків і соціуму, який був в дитинстві). ТО ж, давайте детальніше на прикладах поясню токсичність певних фраз. 1. Та ладно тобі, це дрібниці! - (ніхто не вправі знецінювати ваші почуття, ніхто не знає краще ніж ви самі, як ви почуваєтесь).2. Сльозами горю не поможеш. - (плакати - це нормально, це прояв емоцій, якщо вам це треба, плачте).3. Просто налаштуй себе на позитив. - (вибачте, але якщо в мене депресія і я ділюся з кимось своїм станом, то бути на позитиві це абсурд).4. А у інших ще гірше. - (яскрава картина знецінення, порівняння).5. Негатив тобі не допоможе. - (це те саме, що сказати людині зі шизофренією "Не думай про це і не звертай уваги, просто радій життю). Якщо вам сподобався допис, ставте "🧡"