Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Психолог від Бога
Додано 14 лип 2024

Психолог від Бога

@psychologist_from_God
Кількість підписників: 526
Фото: 384
Відео: 26
Посилання: 265
Опис:
Психолог і священник, це вже цікаво, погодьтесь Тут знайдете те, що допоможе розуміти себе, життя та інших. Без пафосу і занудства. Що зробить сильнішим Інколи добре і тихе. Інколи гостре і колюче, але так необхідне Живи і будь, - кажу я, - сміливіше
Джерело

Психолог від Бога | То треба чи не треба?Дилема! І таки не на рівному місці. З одного боку...

Логотип телеграм спільноти - Психолог від Бога Психолог від Бога @psychologist_from_God
458 Охват/переглядів 2026-02-07 10:46 Повідомлення №744
То треба чи не треба?Дилема! І таки не на рівному місці. З одного боку, людині легко загубитися за всілякими «треба». Запитайте он десь на перехресті соцмереж: «А як треба?» — купа народу знайдеться розказати, як треба, і мало хто спитає: «А як би ти хотів?» Час, культура, віра, тренди, мода, традиція, маркетологи, психологи, батьки, вчителі, друзі, священники, депутати, умніки, блогери…І всім щось від людини треба. Треба і треба, і треба. Однак, проте і понад цим, не спішіть змахувати із себе всі «треба». Якщо, звичайно, не хочете, як наркомани, залишатися з одними «хочу». Можна спробувати поставити себе вище всяких «треба», як то роблять піжони, в яких купа амбіцій і ніякої відповідальності, але тут або ти собі брешеш, або ситуація на межі розладу і патології.Дешева і попсова психологія переконує: «Нікого не слухай, будь собою!» А реальність тихо каже: треба вживатися, адаптуватися треба. Людина — протирічлива істота. Вона водночас хоче тістечок і бути в гарній формі; робити дурниці, а то й підлості, та очікувати поваги й визнання. І як із цього вийти? Якщо без «треба» в житті не обійтись, то, щоб не плутатися в чужих, треба мати свої. Спробувати зрозуміти, що треба мені. А кожній людині щось треба. На що я погоджуюсь і для чого. Яку ціну готовий платити за свої «треба». Щоб не вийшло, що шукав свободи, а провалився в порожнечу. Відчуття сенсу рівнопропорційне відповідальності, яку людина на себе приймає в житті. Живи і будь 🤍#опитування