Джерело
Анастасія Карімова| Нумеролог, Психолог✨ | Якби мене можна було описати одним почуттям, то це точно було б FOMO ❤...
305 Охват/переглядів
2026-06-18 14:59
Повідомлення №3263
Якби мене можна було описати одним почуттям, то це точно було б FOMO ❤️Хто не знає, FOMO - це синдром упущених можливостей. І на секундочку, найкращий день для мене — це коли я лягаю спати. Неважливо, наскільки я втомлена. Важливо, що я відчуваю: сьогодні я зробила той максимум, який могла. І це дає мені величезне відчуття задоволення і я спокійно засинаюДля мене FOMO - це не страх пропустити якусь подію. Це страх одного дня озирнутися назад і зрозуміти, що ти могла набагато більше. Що ти могла жити яскравіше, любити сильніше, заробити більше, спробувати те, на що так і не наважилась.Це відчуття, ніби ти не доживаєш своє життя. Ніби живеш не на той максимум, який тобі доступний. І якщо чесно, це завжди викликало в мене дуже сильні емоції. Бо мені хочеться жити дуже сильно, “нажитися”, робити ВСЕ, радіти кожній хвилинці і при цьому бути продуктивною.І як не дивно, саме INYEAR допоміг мені з цим розібратися Тому що я зрозуміла одну дуже важливу річ: буває час для дій, а буває час для відпочинку. Є цикли року, цикли місяців, сильні і слабкі періоди. І далеко не кожен прогноз звучить як: «Відкривай бізнес, заробляй всі гроші світу, запускай новий проєкт».Іноді прогноз звучить як: «Зупинися, видихни, відпочинь». І знаєте що? Я намагалася такі періоди ігнорувати 😭 Але не виходить.Найбільше відкриття для мене було навіть не те, що існує час для відпочинку. А те, що відпочинок теж може бути правильним рішенням. Іноді найкраще, що ти можеш зробити для свого майбутнього - це не бігти 🤯 І найцікавіше, що якщо зробити саме це в правильний момент, то потім періоди для досягнень, реалізації і нових звершень проходять набагато сильніше і результативніше 🤌Саме тоді я зрозуміла, що жити на максимум не дорівнює весь час бігти. Жити на максимум - це вміти використовувати кожен період так, як він задуманий, вміти користуватися своєю матрицеюБо дуже часто ми не страждаємо від того, що робимо мало. Ми страждаємо від того, що робимо не те, не в той час, не в той період. Ну і звичайно, не з тими людьми поряд. І знаєте, що найцікавіше? Моє FOMO нікуди не зникло. Я все ще хочу багато, все ще хочу жити яскраво і взяти від життя максимум. Просто тепер я розумію, що максимум - це не робити більше за всіх. Максимум - це робити правильні речі в правильний час ДЛЯ СЕБЕ ❤️Тому якщо ви теж постійно дивитеся на людей, які нібито досягли більшого, якщо вас переслідує відчуття, що ви десь запізнюєтеся, щось не встигаєте або могли б жити краще - прогноз дуже сильно допомагає впоратися з цим почуттям. Тому що він дозволяє взяти максимум саме зі свого життя, зі своїх можливостей і зі своїх умов.А якщо ви хочете самостійно складати прогнози для себе, свого чоловіка, дітей і близьких людей, розуміти коли діяти, а коли краще почекати, залітайте в канал передзапису. Я там всіх дуже чекаю 👇❤️🖇️ https://t.me/+dXilNS-i5_s5ZDFi