Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔴 Прилуки Особливі 🔴
Додано 14 лип 2024

🔴 Прилуки Особливі 🔴

@pryluky_ua
Кількість підписників: 1 789
Фото: 24,800
Відео: 2,460
Посилання: 1,260
Опис:
❗️Новини Прилуччини 🔴 про політику 🔴 про роботу міської влади 🔴 про надвзичайні події 🔴 про все, що відбувається у місті, районі, області Зворотній зв'язок: @ua_pryluky_bot

👥 Кількість підписників

1 789
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

317
Середній/День:: 264
Середній/Тиждень:: 292
ERR: 17.72%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

✍️У межах ІV Міжнародного саміту міст і регіонів підписав Угоду про співпрацю з Регіональною радою Іль-де-Франс. Направду ми просто підкріпили наше партнерство, яке триває ще з 2022 року. 🇺🇦🇫🇷Це якраз та історія, коли Меморандум не залишився виключно договором на папері, а дорівнював реальним діям. Область отримувала від французів фінансовий ресурс для відновлення, будматеріали, котельні, генератори, швидкі, планшети і ще багато чого. Перед підписанням Угоди зустрівся з Віцепрезидентом Регіональної Ради Іль-де-Франс Грегуаром де Ластері та заступником генерального директора регіону Іль-де-Франс Седріком Гійон-Лавокатом. Обговорили ті проєкти, які вже в роботі. Зокрема, спільний проєкт «Калина», спрямований на забезпечення спеціалізованого навчання з управління європейськими фондами. Окреслив напрями, які потребують уваги французьких партнерів. Подякував за незмінну підтримку. І ще - сьогодні Президент передав почесну відзнаку «Місто-рятівник» меру Сен-Жермен-ан-Ле, що в регіоні Іль-де-Франс, - Арно Перікару. Вітаю і дякую за допомогу нашим людям🤝
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.
Сьогодні від ночі всюди, де потрібно, працюють рятувальники та необхідні служби. Всім, хто був поранений цим ударом, буде надано допомогу. Це наш обов’язок, і держава його виконає. Я вдячний кожному й кожній, хто працює на місцях після ударів, щоб допомогти нашим людям. Зараз відомо, що постраждали щонайменше 83 людини від початку доби. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Важкий був удар – ракет різних типів 90, із них багато балістики – 36. 600 дронів. На жаль, не всю балістику вдалося збити. Найбільше влучань у Києві, і саме Київ був основною мішенню цієї російської атаки. Путін вже й слово «ура» не може нормально вимовити – шамкає, – а все ще своїми ракетами перемагає житлові будинки. Три російські ракети проти обʼєкта водопостачання, спалив ринок, десятки житлових будинків пошкодив, кілька звичайних шкіл. Запустив свій «орєшнік» проти Білої Церкви. Реально неадеквати. Важливо, щоб це для Росії не залишалось без наслідків. Сьогодні кожен у світі, хто не промовчить, хто допомагатиме Україні, є захисником життя.Ми робимо все, щоб встановити мир і захистити людей. І важливо, щоб Україна була не наодинці. Потрібні рішення і від Сполучених Штатів Америки, і від Європи, і від інших, щоб цей старий орєшнік в Москві вимовив слово «мир». Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американських та європейських партнерів про підготовку росіянами удару із застосуванням «орєшніка». Перевіряємо цю інформацію. Бачимо ознаки підготовки комбінованого удару по території України, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Вказане озброєння середньої дальності може бути в такому ударі. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора. Російське божевілля дійсно безмежне, тож, будь ласка, бережіть життя – користуйтесь укриттями. Друге: звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і у Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів. Якщо Росії дозволено знищувати життя в таких масштабах, то жодна угода не утримає від агресії й ударів інші подібні режими, що засновані на ненависті. Розраховуємо на реакцію світу і що реакція буде не постфактум, а превентивною – треба тиснути на Москву, щоб вони не розширювали війну. Третє: ми готуємо ППО настільки, наскільки це можливо, і будемо відповідати цілком справедливо на кожен російський удар. Ми дали дозвіл на парад, але дозволу на божевілля у Росії немає. Цю війну треба завершувати – мир потрібен, а не якісь там ракети для задоволення хворих амбіцій однієї особи. Дякую всім, хто допомагає берегти життя! Ще раз: будь ласка, бережіть себе й користуйтеся сьогодні укриттями.
Сьогодні я тут, на нашій прекрасній Рівненщині, хочу подякувати всім нашим громадам трьох областей. Рівненська область, Житомирська, Волинська область. Ми говорили з керівниками громад, у тому числі про захист цього північного напрямку. Враховуючи загрози, які є. Вчора були громади Чернігівської та Київської областей, сьогодні – ще ця частина нашої держави.Жоден напрямок не залишимо без уваги. Було й немало соціальних питань, питань було багато освітніх. І про шкільний транспорт, і про дороги, щоб до шкіл доїжджати, і про будівництво нових шкіл. Урядовці все це чули, були онлайн, і я розраховую, що реагувати будуть предметно та швидко. Розраховую на конкретні рішення. Дякую всім, хто працює заради нашої держави, всім, хто захищає Україну та свою громаду, як самого себе. Важливий день. Дякую, Рівненщино!І, дорога Рівненщино, сьогодні ж тут був у наших воїнів – відзначив нагородами наших хлопців. Поранені воїни, які відновлюються тут. Один із них – з Маріуполя, Максим – дав мені цей шеврон. З чітким бажанням, щоб Україна в Маріуполь повернулась, щоб повернулась на всю свою землю. І дуже-дуже хочемо, щоб так воно й було. Дякую, дякую всім нашим воїнам, нашим захисникам! Слава Україні!
Хороша зустріч із керівниками громад Київщини та Чернігівщини. Дякую всім за змістовну роботу й те, що так дбаєте про свої громади та людей і всю нашу Україну.Обговорили захист від потенційних російських загроз на Чернігівсько-Київському напрямку та зміцнення ППО й захисту від дронів на півночі України. Міністерство оборони має відповідне завдання. Загрози, які були з перших днів повномасштабної війни, не зменшуються і зараз. Усі прекрасно розуміють, що Україна не може допустити навіть відсотка повторення таких ризиків для наших людей, які були тоді, у лютому 22-го. Виконання планів стійкості, посилення оборони Чернігівсько-Київського напрямку, посилення фортифікаційних споруд на напрямку, кількість і підготовка особового складу – всі ці наші сигнали зменшують шанс повторної ескалації. Окремо говорили про ремонт місцевих доріг. Логістика дуже важлива, і необхідно якнайшвидше виконати всі роботи. Є завдання в наших урядовців і щодо більшої підтримки колективу ЧАЕС. Міністр фінансів України пообіцяв, що вже в червні будуть рішення щодо питання про зарплати. Дякую кожній громаді за активність. Будемо продовжувати цей формат взаємодії з громадами та оперативного вирішення питань.
Сьогодні була Ставка. Детально з військовими, розвідками, СБУ, МЗС обговорили, що зараз відбувається на напрямку Білорусь – Брянська область. Саме звідти росіяни розглядають сценарії додаткових нападів на Україну – проти північних регіонів, наш Чернігівсько-Київський напрямок. Звісно, вже ми працюємо, щоб наш захист на напрямку посилити. Відповідні доручення є для військового командування, але окремо також ми робимо превентивні кроки як щодо Білорусі, так і щодо визначених частин Росії, звідки є загроза. Я розраховую, що МЗС України буде максимально активним у дипломатичній роботі стосовно Білорусі: треба посилити тиск і посилити координацію з нашими партнерами. Чесно кажучи, набридло вже, що постійно є така загроза для України, що росіяни в якийсь момент можуть втягнути Білорусь у розширення війни. Там повинні розуміти: наслідки для них будуть, і будуть значними. Додаткові завдання щодо цієї загрози є для нашої розвідки – поки непублічні завдання. Окремо щодо російської території: в нас теж є конкретні можливості реагувати на будь-яку загрозу.
🏚️Провів нараду по реалізації програми «єВідновлення» на Чернігівщині. Із начальниками РВА й керівниками наших громад пройшлися по проблемних питаннях. На отримання компенсацій мешканці області подали майже 9,5 тисячі заяв. 71% - схвалені. 💰Нарахована компенсація - 2,9 мільярди гривень. Люди, чиє житло повністю зруйноване, отримали житлові сертифікати і вже придбали 873 оселі. Найчастіше купують квартири. Із минулого літа в прикордонних громадах - Городнянській, Новгород-Сіверській, Семенівській, Корюківській і Сновській - є можливість проводити дистанційне обстеження знищених будинків. Комісія склала майже три сотні таких актів. Тут хочу відзначити Семенівську громаду, де це роблять найактивніше. Є невирішені питання. Зібрав зворотній звʼязок від громад, щоб проговорити це з урядовцями. ❗️Власники пошкоджених будинків, які розташовані в зонах активних бойових дій, фактично позбавлені можливості отримати компенсацію навіть на базові ремонти. Із неврегульованого - компенсація за вже відбудоване майно і знищені обʼєкти ще незавершеного будівництва. Також перехід права компенсації до спадкоємців. Загалом було багато запитів. По кожній громаді - окремі кейси, які потребують нормативного регулювання на державному рівні. ☝️Усе зафіксували. Напрацюємо проєкти змін. Будемо говорити про проблематику з урядовцями.
Тільки цими місяцями мінус 10% російської нафтопереробки. Важливо також відзначити, що російські нафтові компанії змушені зупиняти свердловини. Це ще більш суттєво. Природа російського нафтовидобутку така, що їм саме це найбільш неприємно. Звісно, крім втрати грошей. Щоб відновити видобуток на свердловинах, Росії треба зробити значно більше, ніж багатьом іншим нафтовим країнам, які глушать свердловини, реагуючи навіть просто на коливання ринку. Росіяни так не можуть. Їм втрачати видобуток – це справді дуже боляче. І якщо говорити про загальні російські державні доходи, завдяки комплексному нашому тиску – на всіх рівнях – за п’ять місяців року в них уже дефіцит значно більше, ніж вони планували на рік. Путін, звісно, відклав грошей на війну, але точно не стільки, щоб воювати безкінечно. Кожен наш удар у відповідь, кожен наш спільний із партнерами крок тиску – все це штовхає Росію закінчувати свою війну. Зараз у них уже значна кількість регіонів у стані банкрутства, і Путін веде до банкрутства Росію. І різні схеми, які вони придумують, щоб заробити грошей, їм не допоможуть. Ми бачимо ці російські схеми. Ми фіксуємо їх. І будемо ламати їх.
Сьогодні дуже масштабно Сили оборони України, наша Служба безпеки України, наша розвідка відпрацювали по Московському регіону. Хороша хвиля наших дипстрайків – забезпечуємо Україні цю можливість. Дистанція до цілей цього разу – більш ніж 500 кілометрів, це вагомо ще й тому, що Московський регіон найбільш насичений російськими засобами ППО. Вони свій район влади бережуть найбільше. Але українські далекобійні кроки вже це долають.Як я вчора й казав, росіянам треба думати про свої НПЗ, про свої нафтові об’єкти, про свої підприємства, а не про те, як зламати життя інших народів – в Україні, чи в Молдові, чи в будь-якій іншій країні-сусідці. Також наші Сили оборони відпрацювали за цю добу по об’єктах на тимчасово окупованій території, зокрема в Криму.І ця наша далекобійність – це те, що значно змінює ситуацію та й загалом сприйняття російської війни у світі. Багато партнерів зараз дають сигнали, що бачать, що відбувається і як усе змінилося і в настрої щодо цієї війни, і в досяжності російських цілей на російській території. Війна цілком передбачувано повертається в «родную гавань», і це чіткий сигнал, що не варто зв’язуватися з Україною та йти несправедливою загарбницькою війною проти іншого народу – саме проти народу.