Джерело
🔴 Прилуки Особливі 🔴 | Сьогодні був із Євгеном Смагою на його автомийці «Водолій». Женя - під...
190 Охват/переглядів
2026-04-02 15:50
Повідомлення №33752
Сьогодні був із Євгеном Смагою на його автомийці «Водолій». Женя - підприємець. Точніше - нещодавно став ним. А в перші дні вторгнення він пішов добровольцем. Служив у 1-їй танковій бригаді. Під час оборони Чернігова був поранений. Тепер Євген освоїв протез, займається спортом і підприємництвом. 🚙🚿Мийку «Водолій» Євген будував за власні заощадження, а от обладнання зʼявилося завдяки грантовим коштам від Українського ветеранського фонду і проєкту «єРобота». Бізнес працює більше ніж пів року. Доволі успішно. Сьогодні була черга з автівок на мийку самообслуговування. Також тут можна випити каву. Кава смачна. Євген розповів про свої плани. Хоче запустити ще три мийні точки та пункти швидкої зарядки для електромобілів. ☝️На Чернігівщині 74 бізнеси стартували завдяки ветеранським грантам від уряду та Українського ветеранського фонду. Я хотів би, щоб ветерани використовували ті можливості, які дає держава, щоб таких грантів було більше. А держава немало інвестує в розвиток саме ветеранського бізнесу. Вдячний Президенту Володимиру Зеленському, що фокус уваги влади, зокрема, на ветеранському напрямі.