Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - микита and Мій Київстар
Додано 06 гру 2025

микита and Мій Київстар

@prufzaporizhzhia
Кількість підписників: 1
Фото: 23,500
Відео: 8,270
Посилання: 32,800
Опис:
You can view and join @prufzaporizhzhia right away.
Джерело

микита and Мій Київстар | Місто повертає гроші ОСББ за інвертори та генератори: як працює програ...

Логотип телеграм спільноти - ПРУФ | ЗАПОРІЖЖЯ 🇺🇦 ЗАПОРОЖЬЕ микита and Мій Київстар @prufzaporizhzhia
5 520 Охват/переглядів 2025-12-29 17:02 Повідомлення №59898
Місто повертає гроші ОСББ за інвертори та генератори: як працює програма?У Запоріжжі продовжує діяти міська програма часткового відшкодування вартості незалежних джерел електроенергії для ОСББ. І це не «на папері»: місто реально компенсує більшу частину витрат.Черговий приклад — ОСББ на вулиці Професора Толока. Будинок придбав інвертор потужністю 1,5 кВт майже за 32,5 тис. грн, а з бюджету Запоріжжя отримає близько 26 тис. грн компенсації. Кошти мають надійти на рахунок ОСББ найближчим часом.У розпорядженні міського голови прямо зазначено:«…здійснити розподіл коштів для часткового відшкодування вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії».Як це працює простими словами:ОСББ купує інвертор, генератор або інше незалежне джерело живлення → подає документи → місто повертає значну частину витрачених коштів. Компенсацію можна використати на обслуговування обладнання або потреби будинку.Тож якщо у вашому будинку вже є енергообладнання або ви лише плануєте покупку — варто не зволікати. Програма працює саме для того, щоб багатоповерхівки могли переживати тривалі відключення світла з ліфтами та освітленням.ПІДПИСУЙСЯ! 🫵 Надіслати новину