Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про Зброю
Додано 14 лип 2024

Про Зброю

@prozbroyu
Кількість підписників: 24 009
Фото: 3,530
Відео: 389
Посилання: 1,290
Опис:
Оскільки добре оснащене ополчення є необхідним для безпеки вільної української держави - право народу України на володіння зброєю не може бути обмеженим! Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/AJVszX7oRJ
Джерело

Про Зброю | До попереднього посту. Оце я саме чищу калаша, з якого тиждень поспіль...

Логотип телеграм спільноти - Про Зброю Про Зброю @prozbroyu
6 600 Охват/переглядів 2024-10-20 12:18 Повідомлення №3350
До попереднього посту. Оце я саме чищу калаша, з якого тиждень поспіль стріляло більше сотні стрільців. І не по одному пострілу...Це ми так знайомились із коліматорним, оптичним та тепловізійним прицілами на системі АК. Бо для їх монтажу на АК треба що? Правильно. Кронштейн. А він є лише у мене.От, тепер все це чищу.Ну, тобто, як "чищу"...Насправді, це вже більше нагадує археологічні розкопки. Або - видобування вугілля. Лише стійкі запахи Балістолу та Ліквідатору трошки відволікають від цих шахтарських алюзій.Коли вам ще хтось буде доводити, що арка потребує ретельнішого догляду, аніж калаш - плюйте на звук)Бо поки нечищена арка вклинить - нечищений калаш згниє!Причому, якщо у випадку з аркою достатньо просто іноді підливати мастила в механізм, то калаша так просто не врятуєш. Його реально треба чистити після стрільби. І бажано починати одразу ж, бо вже за годину нагар кам'яніє, і доводиться його не зчищати, а зколювати. А ще за день - усе це візьметься іржею!Як мінімум, залийте мастило або ВД-шку у ДГК, через оті маленькі отвори в ньому. Буде значно легше розкрутити, коли дійдуть руки почистити.А тепер порівняйте оці фото із красивими картинками калашів з інтернетів...Найчистіша зброя у тих, хто ніколи з неї не стріляє - от що я вам скажу)