Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про Зброю
Додано 14 лип 2024

Про Зброю

@prozbroyu
Кількість підписників: 24 009
Фото: 3,530
Відео: 389
Посилання: 1,290
Опис:
Оскільки добре оснащене ополчення є необхідним для безпеки вільної української держави - право народу України на володіння зброєю не може бути обмеженим! Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/AJVszX7oRJ
Джерело

Про Зброю | Про креативність. Розважу вас на ніч)Фірма KelTec давно відома своїм, ...

Логотип телеграм спільноти - Про Зброю Про Зброю @prozbroyu
9 400 Охват/переглядів 2024-08-09 19:50 Повідомлення №3161
Про креативність. Розважу вас на ніч)Фірма KelTec давно відома своїм, скажімо так, дуже творчим підходом до конструювання зброї. У них дійсно досить унікальні зразки, про які можна довго сперечатись. Але факт оригінальності їх конструкцій заперечити буде важко. Вони реально цікаві. Очевидячки, у KelTec працює не лише креативний дизайнер зброї, а і дуже креативний маркетолог-рекламіст. Тому що слоган цієї реклами, опублікованої у 2018-му році в журналі Recoil, перекладається отак:"ДЛЯ ТИХ, ХТО ПИВ БИ ВЛАСНУ СЕЧУ"І, значно дрібнішими буквами: "Якби довелося".Перш ніж ви почнете бурхливо коментувати, зауважу, що мова тут не про увесь модельний ряд фірми, а конкретно про KelTec RDB-S. Це самозарядний булпап у калібрі 5,56 мм, досить специфічного (як завше у KelTec) виду. S тут - survival. Тобто, призначена ця модель саме для "виживальщиків". А вони, як відомо, практикують багато нестандартних методів, щоб підвищити власні шанси на виживання за несприятливих умов)Реклама, на відміну від карабіну, таки не залишилась непоміченою. І тому у спільноті любителів зброї означений слоган KelTec ще не скоро забудуть. Це як мінімум) Що ж стосується продажів, то тут неясно: чи то цільова аудиторія виявилась завузькою, чи то відповідного відгуку у ній не знайшлося. Коротше кажучи, про цю модель на ринку швидко забули. А про рекламу - ні)) Якщо чесно, страшно навіть і уявити, якою ж буде наступна реклама якоїсь із нових моделей KelTec. Той випадок, коли трошки перегнули із креативністю, здається)