Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про Зброю
Додано 14 лип 2024

Про Зброю

@prozbroyu
Кількість підписників: 24 009
Фото: 3,530
Відео: 389
Посилання: 1,290
Опис:
Оскільки добре оснащене ополчення є необхідним для безпеки вільної української держави - право народу України на володіння зброєю не може бути обмеженим! Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/AJVszX7oRJ
Джерело

Про Зброю | Не буду тягнуть інтригу в довгий ящик.І ЮАРка, і ДДшка тортури землею ...

Логотип телеграм спільноти - Про Зброю Про Зброю @prozbroyu
5 640 Охват/переглядів 2026-05-30 17:05 Повідомлення №4880
Не буду тягнуть інтригу в довгий ящик.І ЮАРка, і ДДшка тортури землею перенесли без жодних проблем. ЖОДНИХ. Стріляли так само, як і без землі.Але, звісно ж, обидві попередньо були добре змащені священним Балістолом.Я, до речі, часто чую, що новачкам не радять наливати в арку мастила - бо, мовляв, на нього буде пил та пісок налипати...Хз, може за якихось умов це дійсно так; але я особисто перевіряв вже купу разів, і повсякчас доходив до висновку: чим краще змащена механіка арки, тим довше вона працюватиме безвідмовно. Навіть із піском.Тому - таки раджу мастити щедро.Та й скільки там того піску насправді, ну, самі гляньте...Щодо ДД M4A1 - ну, мені теж сподобалась, звісно) приємна комплектація, все зручно, все працює. Офігенський коліматор Aimpoint Patrol Rifle Optic, складані запасні прицільні... збільшене руків'я зведення, збільшена кнопка скиду затримки, накладки на квадрейлі...А, от згадав: цівка у ДД, на мій смак, дещо затовста. І переднього руків'я в комплекті нема. І штатний ремінь незручний (як і на юарці). Але це, як ви розумієте, вже чисто шоб присікатись.Обидві гвинтівки успішно працюють на Сили Оборони України. І це, справді, чудово.Про Зброю t.me/prozbroyu