Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про Зброю
Додано 14 лип 2024

Про Зброю

@prozbroyu
Кількість підписників: 24 009
Фото: 3,530
Відео: 389
Посилання: 1,290
Опис:
Оскільки добре оснащене ополчення є необхідним для безпеки вільної української держави - право народу України на володіння зброєю не може бути обмеженим! Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/AJVszX7oRJ
Джерело

Про Зброю | Ну ви вже зрозуміли. Це німецька штурмова гвинтівка Haenel MK 556. Кіл...

Логотип телеграм спільноти - Про Зброю Про Зброю @prozbroyu
9 200 Охват/переглядів 2025-05-27 16:17 Повідомлення №3903
Ну ви вже зрозуміли. Це німецька штурмова гвинтівка Haenel MK 556. Кілька років тому цю поршневу арку намагались продати Бундесверу на заміну G36. Але не сталось, як гадалось, бо судові тяжби з Heckler&Koch зробили це неможливим чисто юридично. А тоді ще й Magpul подали до суду на Oberland за дизайн магазинів...І зараз ці гвинтівки у невеликих кількостях можна побачити в ЗСУ.Цікава сучасна арка, де "з коробки" є все, що треба - якісна фурнітура, повна двосторонність, гарні матеріали. Тримаєш в руках і прям відчуваєш - "дорого-багато!")Але по суті - це просто AR-15, якій додали зайві деталі (я маю на увазі поршневу систему).У коментарях до попереднього посту власники, хто вже спробував, скаржаться на ненадійність кріплення коліматорів Steiner (там дійсно дуже тонкий гвинт фіксації на планці). А також відомі випадки виходу з ладу полум'ягасників - оце вже реально дивно. А так - мабуть, працюють собі ці арочки, і, гадаю, цілком задовільно. Я б мабуть порадив власникам поставити на них тепловізійні приціли, і використовувати як спеціалізовану зброю переважно для темного часу доби. Ну і ще глушники треба довстановити.Але не варто сподіватись, що їх буде багато, бо вони дуже недешеві у закупівлі. Якщо порівнювати з типовими AR-15 (або НГУ-шними UAR-15), то ця зброя виглядає більш складною (тут сильно більше усіляких кнопочок), і не такою легкою та зручною (через поршень). Але, можливо, то я просто звик до формату “типу М4", і мені вже не хочеться шукати нічого більш специфічного.Хто такою володіє, і вже має певний настріл - діліться плз враженнями. Буде цікаво послухати.