Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Prozapas
Додано 06 гру 2025

Prozapas

@prozapas77
Кількість підписників: 37 783
Фото: 4,190
Відео: 410
Посилання: 926
Опис:
Моя оборона

👥 Кількість підписників

37 783
Середній/День:: -87
Середній/Тиждень:: -345
Середній/Місяць:: -644

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 890
Середній/День:: 11,500
Середній/Тиждень:: 7,739
ERR: 20.88%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,060 26-03-06 10:23
Насамперед я шокований позицією відповідача. Вперше сьогодні я почув, що справжня причина санкцій проти мене — це саме існування Порошенка в Україні як лідера опозиції. Фактично нам прямо кажуть: загрозою національній безпеці є не дії, не рішення, а саме факт мого існування. І ця загроза, за логікою влади, має бути безстроковою — протягом усього мого життя. Жодної іншої підстави ми за весь час процесу так і не почули. Але закон говорить абсолютно чітко. У статті першій закону про санкції визначено вичерпний перелік осіб, до яких вони можуть застосовуватися. Я є автором цього закону, і стенограма Верховної Ради це підтверджує: санкції не можуть застосовуватися до громадян України, резидентів України. Вони передбачені виключно для нерезидентів. Тому те, що відбувається сьогодні, — це не правова процедура, а політичне рішення. Водночас путін полює за мною. І підприємства, що належать до трастового фонду родини Порошенків, стали об’єктами ракетних ударів. У київську кондитерську фабрику «Рошен» влучили «Шахеди». У січні та лютому були удари по логістичному центру. Але держава водночас позбавляє підприємства навіть права захищати людей. Постанова уряду №1506 прямо дозволяє підприємствам критичної інфраструктури купувати і використовувати засоби протиповітряної оборони для захисту працівників і виробництва. Але в тому ж документі написано: це право не поширюється на підприємства, що належать підсанкційним особам. Тобто по цих підприємствах ведеться полювання, але захищати людей нам заборонено. І водночас нам кажуть про європейський вибір України. У документах Європейської комісії прямо зазначено: політичні санкції проти лідерів опозиції несумісні з принципом верховенства права. Є рішення Європейського суду з прав людини, яке підтверджує: не можна застосовувати безстрокові, позасудові й необґрунтовані санкції під приводом «потенційної загрози». Врешті-решт, пану Зеленському треба навчитися визнавати свої помилки. Тому я дуже сподіваюся, що після 13 місяців затягування цього процесу сьогодні буде ухвалено об’єктивне, правове і європейське рішення.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 6,410 26-03-06 09:23
Засідання Верховного Суду за позовом Петра Порошенка про скасування санкцій знову призначили у залі без належних умов для учасників процесу.Колегія суддів Касаційної палати Верховного Суду продовжує розгляд позову Порошенка до президента Володимира Зеленського щодо скасування указу про санкції. Засідання проходить у малому приміщенні, яке не вміщує всіх учасників. Минулого разу дипломатам і народним депутатам довелося сидіти на підвіконнях.Порошенко заявив, що влада затягує процес і за рік не надала доказів для запровадження санкцій. Він також нагадав, що закон про санкції не передбачає їх застосування до громадян України.Під час розгляду з’ясувалося, що частину документів для РНБО подали заднім числом.Адвокати також заявили про збіг формулювань у матеріалах, пов’язаних із Андрієм Портновим, петиції та обґрунтуванні санкцій в указі президента.Суд також долучив рішення ЄСПЛ від 16 жовтня 2025 року, де зазначено, що підсанкційні особи в Україні не мають достатніх процесуальних гарантій для захисту прав.
👁 9,200 26-02-24 16:34
ФПВ зі скидом — новеньке для нас, а тому цікаве. Специфічний дрон для специфічних завдань: 4 кілограми на 10 км, а потім повертається за новим вантажем. Але я не про них зараз...ПОРОШЕНКО сьогодні озвучив досить приголомшливу інформацію — ФОНД забезпечив постачання та передачу 68 000 фпв-дронів з загальною вартістю у 1 мільярд 200 мільйонів гривень. За статистика за 2024 та 2025 рік. 68 000 фпв-дронів це БАГАТО тисяч дохлих окупантів, це сотні одиниць знищенної ворожої техніки.  Уявіть масштаби.Але я знаю не "приблизно", а в точних цифрах, що з моменту введення проти Петра Олексійовича "превентивних" (про всяк випадок, саме так їх аргументували) санкцій, видатки Фонду на благодійну допомогу скоротилися більш ніж на 50%... Тобто, саме з причин санкцій ЗСУ недоотримали від нас близько 35 000 фпв-дронів. А це, потенційно, ще БАГАТО тисяч дохлих окупантів та ще сотні одиниць знищенної ворожої техніки.То заради чого вводились ті санкції?💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)TNNrvJhVJsXZyaMXTPBJM8S4vbbG1MD4tK🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
👁 5,930 26-02-23 12:05
🔥 Друзі, стартуємо! У прямому ефірі — розіграш №39 благодійної лотереї «Справи громад»!https://www.youtube.com/watch?v=yJk_AxBF7lE📸 Сьогодні на кону — п’ять лотів: п’ять виставкових фоторобіт неймовірної Аліси Бірюкової. Це не просто фото — це кадри, які хочеться повісити на стіну й показувати всім гостям зі словами: «Так, я виграв(ла) фото ЗСУ і допоміг(допомогла) ЗСУ!» 😉🎥 Тож не пропустіть — заходьте на YouTube просто зараз і дивіться наживо!🎲 Кому усміхнеться удача цього разу?🎟 Скільки шансів придбали наші прихильники?🔥 Який мерч і сувеніри з донат-платформи покажемо сьогодні?😎 Які експромти видадуть наші улюблені ведучі?👀 І що несподіваного трапиться цього разу (бо без сюрпризів у нас не буває)?Приходьте підтримати, повболівати, порадіти разом із переможцями. Атмосфера — як завжди: трохи інтриги, трохи гумору і багато добрих справ.🤝 Усі кошти з лотереї — на допомогу Збройним Силам України.Тож дивимося, підтримуємо, донатимо — і робимо свою маленьку частину великої справи.Чекаємо вас у трансляції! 💛💙
👁 6,800 26-02-22 17:06
Щороку з Містечка містяни ходою ідутьз хрестами-іконами, віру несуть і зневіру,щоразу лишають в печері великого Звіраневинну дитину. Інакше загинуть, помруть, інакше, як жертву не лишать, то Звір їх уб'є!Ідуть на заклання, сердешні, в жалобні світанки.Один раз на рік вони вішають чисті фіранки,вдягають святкове убрання найліпше своє, співають пісні молитовні для Звіра, псалми,улещують люту потвору, ведучи дитину, –для когось єдину доньку чи найменшого сина, –посполу сміються й ридають гіркими слізьми.Така безпросвітна процесія, тужна хода!Така невпокоєна кара, пекельна угода,яку п'ють містяни, мов чорну болотяну воду,і їм видається живою ця затхла вода.На зустріч із фронту крокує звичайний Солдат,в мішку теплий вітер і меч висне в піхвах потертих.Він чує задавнений дух невблаганної смертіі запах їдкий безневинних столітніх утрат. Витягує меч і заходить до Звіра один.І мовчки вбиває, хоча і нагрів дещо чуба.Виймає тварюку, рубає, січе душогубана безліч кавалків, десятки мерзенних частин. І кожен з містян вже не знає, із ким він, і де.І кожен хапає куски від кривавого герцю –собі крихту Звіра лишає в порожньому серці…Солдат витирає меча. Відвертається. Йде.____Anatoliyhttps://www.facebook.com/share/p/187hoJBpLY/
👁 6,420 26-02-12 10:40
Якщо хтось вважає, що антиконституційні та незаконні санкції, запроваджені рівно рік тому, були ударом по мені особисто — той помиляється.Це був удар по демократії. Кричуще зловживання тими повноваженнями, які влада отримала в умовах воєнного стану. Дії, які не мали нічого спільного із захистом і обороною держави. Україна не стала сильнішою через ці санкції. Навпаки, підірвано внутрішню єдність. Завдано шкоди міжнародній репутації. Нанесено удар по обороноздатності: незаконні обмеження проти підприємств-донорів мого благодійного фонду суттєво зменшили допомогу армії. Механізм санкцій, створений для боротьби з ворогами України, — повністю дискредитований. Санкції тепер не лише інструмент грубого політичного тиску і боротьби з опозицією, як в моєму випадку, але й брудний бізнес. За гроші їх можуть вводити — навіть без підстав. За гроші можуть не вводити — навіть коли підстави є. За гроші їх можуть зняти, або просто «забути» продовжити. Щонайменше п’ять учасників минулорічного засідання РНБО — фігуранти корупційних розслідувань НАБУ.За рік влада не змогла назвати жодного факту, який обгрунтував би санкцій проти мене. Жодного! За цей рік ми почули десятки пояснень у стилі «Кварталу». Від історій про «якийсь фонд», що нібито кудись щось «виводить», — до позиції представників Банкової у Верховному Суді: санкції превентивні. Президент має право. Крапка. Тобто спочатку караємо. Без суду і слідства. А підстави — потім. Можливо. Але останні місяці показали ще один мотив. Чим більше влада говорить про мир і можливість виборів, тим очевидніше її бажання використати санкції як інструмент усунення опонента. Тому вони усіма правдами, а головним чином неправдами, затягують єдино можливе правове рішення Верховного суду — санкції незаконні. Чи можуть бути вибори без опозиції в країні, яка претендує на те, щоби стати членом Європейського Союзу — питання риторичне.Вихід є, і він — простий. Президент може навіть не чекаючи рішення Верховного Суду скасувати свій незаконний указ.Це питання не про мене. Це питання про правила. Чи можна в Україні позбавити людину прав і свобод без доведеної вини, превентивно? Чи може указ Президента замінити суд? Чи залишається Конституція вищою за політичну доцільність, і чи не надто вже затягнулася пауза, на яку Банкова поставила Основний закон?!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 9,930 26-02-07 07:07
Після "двушок на Москву" Міндіча, безкарної кротівні Баканова, позасудових "санкцій", фактично узаконеного мафіозного дерібана, показового ігнору рекомендацій ЄС з питань державного управління, "тролінгу" НАТО від Безуглої врешті решт - чого ви очікували від виступу Марка Рютте?Падіння на коліна від нашої потужності та благання Україні вступити до Ал'янса прям в березні?(тим більше ми премудро подали "заявку на швидкий вступ" ще в вересні 2022, якщо хто забув).Звідки знову стільки зневаги та невиправданих очікувань?В цьому краш-тесті ми не виконуємо домашніх завдань - ось сувора правда, яку не покажуть на "марафоні" та позітівних майданчиках, які зімінили в Україні інформаційний простір.Нам за 4 роки не спромоглись створити навіть Уряд національної єдності, зато влаштували якусь дічь з мобілізацією, ідіотське брехливе побєдобєсіє, пересування ліжок раз на півроку, вкрадений енергозахист та будівництво ракет продюсерською конторою - яке нахрін НАТО?Про рівень західної допомоги можна сперечатись скільки завгодно, але факт один - без неї ми б взагалі не вистояли;від цього треба відштовхуватись.І шукати внутрішні резерви для вирішення своїх проблем, у нас тут досі поле непахане, а не стібати Генсека НАТО, який насправді сказав відверто, хоча дипломатично - заслуговуєте підтримки, але не вступу, бо не подаєте сигналів про готовність.А носіння рожевих чи зелених окулярів це не робота - вони завжди ламаються склом всередину, і це не проблема Рютте.
👁 5,440 26-01-26 13:05
Оборона України — це оборона Європи. Тому підтримуючи Україну, європейці не лише допомагають нам, а й інвестують у власну безпеку. З цих слів розпочав свій виступ на Міжпарламентській раді Україна—НАТО. Абсолютно згоден із тезою Марка Рютте про те, що безпека Європи вирішується не стільки в Гренландії, скільки в Україні. Тому попри важливість Гренландії зараз головна концентрація має залишатися на українському питанні. Якщо НАТО є платформою європейської та трансатлантичної безпеки, то Україна є однією з її опор. Північноатлантичний Альянс залишається найсильнішою та найнадійнішою гарантією безпеки з усіх існуючих. Не лише для країн-членів, а й для України також. Ніщо не захищає свободу ефективніше, ніж Альянс. Скептично ставлюся до того, що зараз у нас є договори про інші гарантії безпеки, які укладаються з 2024 року. Але гарантії безпеки — це лише перехідний період до повноправного членства України. Переконаний, що Україна може бути найбільшою, найпрофесійнішою, найнадійнішою частиною європейських збройних сил. Водночас інтеграція в НАТО — це не лише про безпеку. Альянс — це також про свободу та демократію. Демократія та свобода не існують самі собою. Їх потрібно захищати, зміцнювати та відновлювати через спільну відповідальність. Нам потрібно підтримувати реформи, включаючи антикорупційну, а також захищати права опозиції. Саме тому ми маємо наполягати на вільних та чесних виборах в Україні. Але після мирної угоди, а не під час війни. НАТО робить безпеку, стабільність, демократію, свободу та мир більш тривалими та гарантованими для кожної європейської країни.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 11,500 26-01-25 08:07
"Однією з причин звільнення Малюка була його відмова підписувати санкції проти Петра Порошенка", - каже відома журналістка, і одразу додає - "Але зараз про це не будемо".Чому ж "не будемо"?Вже ніби все давно зрозуміло і з "небажанням заканчувати війну", і з "наживанням на крові" та "здачею Маріуполя", і з "плівками" російського сенатора Деркача, і зі "справами" від Баканова і ДБР, і з "Роттердамом+", і з Мінськими угодами (які зупинили вогонь), і з тотальним багаторічним медіакілерством від персонажів типу Дубінського, Пєтрова, Куліка, Кузьміна, які всі тепер під держзрадою - то чому "не будемо"?Більше того, за рік так і не надано жодної підстави для тих "санкцій", може тому Малюк не захотів брати в цьому участь - то чому "не будемо"?Звідки ця омерта від молодих, розумних, патріотичних людей - які буквально відмовлються бачити і говорити про найбільшу з часів більшовиків брехню, яка призвела до страшних наслідків?Справа ж не особисто в Порошенку (той Криголам якось все це витримує) - а от разом з ним "термосами" була запльована Гідність, крихку ефективність держави зламали "pohuy!", а смертельну небезпеку "проєбалі" під сміх "а то пУтін нападьот" - про це теж "не будемо"?Дайте суспільству шанс більше не повторювати цих фатальних помилок - давайте будемо про це говорити.
👁 8,090 26-01-21 16:00
П’ять стадій прийняття «зеленою пліснявою» факту допомоги Петро Порошенко ЗСУ:заперечення — «він лише фотографується, а потім забирає назад»гнів — «крав мільярдами, а допомагає на копійки»торг — «допомагає не за свої, це все ГО Справа Громад збирає»депресія — «допомагає, але краще б він… (довгий список порад)»прийняття — «так, допомагає»Дуже складно не помічати допомогу Фонд Порошенка нашим захисникам — треба бути просто глухо сліпим. І серед усіх наших проєктів надпобутовіший, найзатишніший і найулюбленіший — прально-душові комплекси.321 комплекс, триста двадцять один! Сотня на рік, безперервний конвеєр.Сухопутні війська — 149 штукДШВ — 84 штукиПС — 36ВМС — 21ССО — 16ТРО — 11СБС — 1Поліція (ага) — 1…і два комплекси передано на гуманітарні завдання в дружні волонтерські організації.Хтось гавкає, а наш караван іде - чергові 10 прально-душових комплексів вирушили на фронт.💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)TNNrvJhVJsXZyaMXTPBJM8S4vbbG1MD4tK🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/