Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Prozapas
Додано 06 гру 2025

Prozapas

@prozapas77
Кількість підписників: 37 783
Фото: 4,190
Відео: 410
Посилання: 926
Опис:
Моя оборона
Джерело

Prozapas | А за цю некомпетентність добрі патріоти та "слуґі народа" нікого не хо...

Логотип телеграм спільноти - Prozapas Prozapas @prozapas77
8 790 Охват/переглядів 2026-01-08 08:33 Повідомлення №6637
👆👆👆А за цю некомпетентність добрі патріоти та "слуґі народа" нікого не хочуть "відправити в піхоту"?Коли військова (!) адміністрація на 70% окупованої області, внесеної в конституцію рФ, називає наступ на обласне місто "ІПСО", продовжуючи традиції "шашликів" та "2-3 нєдєль".Тепер "розширюють" вони евакуацію, ти диви, як неочікувано.А може менше треба було мільярдів (буквально) заривати в землю і пиляти на беглуздих "будівництвах", замість займатись ППО, РЕБ, дронами, фортифікацією?Якої ефективності ви хочете від армії, маючи таке в тилу?Коли окупанти вже в Гуляйполі та Степногірську, а два райони Запоріжжя зносять КАБами - ці "стратєгі" ремонтують фасади, реконструють фонтани, ілюмінують лікарні, і вперто вливають чергові 230 мільйонів на "підземні школи" ледь не на ЛБЗ.Бо Єрмаковська система міні-міндічєй має забезпечувати акціонерів "двушечкамі", це святе для цих кончених.Зато потім вимагають подвигів від військових, щоб ті виправляли кров'ю цю лицемірну діч, ще накручуючи населення своєю позітівною пропагандою проти "некомпетентних" офіцерів. Ну то побачите, що буде ще за рік.