👁 1,280
25-11-22 20:47
Заніс декілька аків в сейл Monad на Coinbase ⌨️Да — ринок фігня, премаркет не радує. Але на антифомо занести точно вартує!!!Це перша їхня така активність і вони біржа топ2, не думаю що дадуть людям в мінус піти…✅ Хто не знає що робити, нижче коротка інструкція: — Переходимо на платформу https://www.coinbase.com/ або завантажуємо застосунок Coinbase— Натискаємо «Реєстрація», вводимо email, код з пошти та придумуємо пароль— Проходимо капчу, вводимо номер телефону, отримуємо SMS-код. (На укр номера йде важко, тому просив родичів та друзів з-за кордону прийняти смс та продиктувати його)— Завантажуємо фото паспорта / ID-карти / водійського посвідчення— Підтверджуємо адресу:зайти в Monobank / ПУМБ / Приват → виписки і довідки → довідка про стан картки або рахунку англійською. Зробити скрін і обрізати зайве.— Переходимо в налаштування → accounts → три смужки → Security → 2-step verification• Додати Passkey• Додати Google Authenticator• Вимкнути SMS-коди ❕Щоб пройти вериф і занести кошти маєте ще 5 годин. Після 4 ночі дізнаємося результати. Лістинг в понеділок :)