Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Простір свідомості
Додано 27 сер 2023

Простір свідомості

@prostir_svidomosti
Кількість підписників: 874
Фото: 18
Посилання: 18
Опис:
Транслюю свідомий підхід до життя у легкому форматі✌ Тут про психологію, саморозвиток та актуальні теми сучасності🤌 Реклама та співробітництво: @vshaiova Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/7ktMTcmbx8
Джерело

Простір свідомості | Привіт! Сьогодні мова піде про такий деструктивний спосіб взаємодії з ...

Логотип телеграм спільноти - Простір свідомості Простір свідомості @prostir_svidomosti
148 Охват/переглядів 2023-10-07 07:03 Повідомлення №35
Привіт! Сьогодні мова піде про такий деструктивний спосіб взаємодії з людьми, як емоційне обслуговувавання.⚡️ Емоційне обслуговування – це прояв позитивних емоцій або дій, навіть при відсутності відповідного настрою, для того, щоб забезпечити комфорт та приємне враження у іншої людини. Це іноді відбувається невимушено і може бути звичайною частиною комунікації, адже ми звикли в соціумі виражати привітність. Проте, якщо постійно змушувати себе бути в хорошому настрої з іншими та подавляти негативні почуття, то це призведе до емоційного виснаження та втрати енергії.⚡️ Насправді, така модель поведінки часто нав'язуюється суспільством, тому що прихильність викликає саме позитивний настрій, а прояв неприємних емоцій вважається неприйнятним. Більшість людей хоче уникнути негативу. Але коли ви не в гуморі або не маєте бажання виражати привітність та емоційно залучатися в діалог, то не зобов'язані це робити. Ви маєте право перебувати у будь-якому стані, а не бути постійно зручними для інших і кожен раз вдавати, що у вас все добре. ⚡️ Важливо приймати і дозволяти собі це, а також вміти відстоювати свої особисті кордони і пояснювати, що у вас може бути різний настрій і ви не завжди здатні задовольняти чиїсь прохання. Це цілком нормально і у здоровій комунікації до такого поставляться з розумінням. Потрібно цінувати і піклуватися про свій емоційний ресурс, тоді спілкування не буде виснажливим, а, навпаки, заряджатиме енергією.