Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Проня та Солоха, про скадовських зрадників.
Додано 14 лип 2024

Проня та Солоха, про скадовських зрадників.

@pronya_ta_soloha
Кількість підписників: 8 856
Фото: 10,400
Відео: 878
Посилання: 1,620
Опис:
Канал викриває зрадників та колаборантів Скадовщини. А ще опускає їх нижче плінтуса і поливає гімном.
Джерело

Проня та Солоха, про скадовських зрадників. | Трохи про Новомиколаївських гнид.Оце ж наш «воєнком» і «голова» з Ново...

Логотип телеграм спільноти - Проня та Солоха, про скадовських зрадників. Проня та Солоха, про скадовських зрадників. @pronya_ta_soloha
8 600 Охват/переглядів 2026-04-27 10:24 Повідомлення №14453
Трохи про Новомиколаївських гнид.Оце ж наш «воєнком» і «голова» з Новомиколаївки — Артем Сергійович Курята, 93-го року, той самий, що до війни на Новій пошті пакунки тягав і по морді отримував. А як москалі прийшли — ого-го, розцвів, як бzдюха на гною!Спочатку «заступником голови» окупаційної адміністрації став, потім і сам «головою» в Михайлівці-Новомиколаївці. Воєнкомом підрядився, людей на м’ясо московське заганяв. Разом з мамашкою своєю Свєткою і Шишкою Наталкою ходили по дворах, як ті цигани з урною: «Голосуй за Путіна, бо інакше…» 🤮Папа каже: розжирів так, що в жодне обмундірування не влазить. На дискотеці дотанцювався — впав, мозги по асфальту розмазав,їх і так не було,а тепер взагалі суцільна вата.Оце талант! Від оператора Нової пошти до «начальника» і травмованого алкаша за три роки. Кар’єра, блін.Мамка Свєтка теж там же крутиться — родинний бізнес на зраді.СБУ вже заочно підозру впаяла, 5–10 років з конфіскацією чекає. Але поки що сидить на окупованій, морду наїдає і далі «служить».Для плювання, вельмишановне панство! 💩Хто знає ще свіжі деталі про цього «героя» — кидайте в коментарі, папа розбереться.Разом чекаємо ЗСУ і трибунал для всієї цієї новомиколаївської шобли.