Джерело
Ювента | Премія "Греммі" – це найгірше, що може бути, її практично неможливо ди...
350 Охват/переглядів
2026-02-02 21:28
Повідомлення №137430
🇺🇸🎙Премія "Греммі" – це найгірше, що може бути, її практично неможливо дивитися, – Трамп обурився висловами деяких артистів під час церемонії.Відтак Біллі Айліш у своїй промові закликала до опору ICE на тлі хвилі насильства під час операцій з пошуку нелегальних мігрантів. А виконавець Bad Bunny взагалі закликав ICE піти геть і звертатись до всіх "як до людей, а не як до тварин". 👥😂 Ведучий Тревор Ноа на церемонії також кепкував з президента США:"Пісня року, вітаємо Біллі Айліш, вау! Це премія "Греммі", яку хоче отримати кожен артист, майже так само, як Трамп хоче отримати Гренландію. Що цілком логічно, адже острів Епштейна зник, і йому потрібен новий, щоб проводити час з Біллом Клінтоном".
😬 На що Трамп у своїй соцмережі написав:"Ведучий Тревор Ноа, хто б він не був, майже такий же поганий
, як Джиммі Кіммел... Ноа неправильно сказав про мене, що Дональд Трамп і Білл Клінтон проводили час на острові Епштейна. НЕПРАВДА!!! Я не можу говорити за Білла, але я ніколи не був на острові Епштейна
".