Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про Формулу 1
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про Формулу 1

@proformulu1
Кількість підписників: 3 542
Фото: 8,590
Відео: 1,550
Посилання: 1,070
Опис:
Невиличка спільнота звичайного фаната Формули 1 Агрегатор Валттері Боттаса #VBmoment Баню довбойобів і відвертих хейтерів будь кого)
Джерело

Поговоримо про Формулу 1 | Журналістка: Ми тут обговорювали — і ви, напевно, здогадуєтеся, про що...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про Формулу 1 Поговоримо про Формулу 1 @proformulu1
1 450 Охват/переглядів 2026-05-23 17:29 Повідомлення №10974
Журналістка: Ми тут обговорювали — і ви, напевно, здогадуєтеся, про що — як двоє ваших гонщиків змагаються там, на трасі. Знаєте, для нас це було захопливе видовище. Ви чотири рази попереджали Кімі Антонеллі по радіо: «Ми розберемося з цим усередині команди, припини скиглити в радіоефірі». Якими будуть ваші наступні кроки? Як саме ви плануєте розібратися з цим усередині команди?Тото Вольфф: Ну, по-перше, мені теж було цікаво спостерігати за цим. Ми ж хочемо бачити справжні перегони та обгони. Як на мене, такі моменти — це дуже добре, адже ми можемо багато чому навчитися. Я хочу зібрати пілотів і запитати: «Як ви бачите цю ситуацію? Як ми хочемо діяти в майбутньому? Ми змагаємося один з одним так, ніби це третя машина, тобто суперник з іншої команди? Чесно? Якщо тепер таке правило, чи ми змагаємося якось інакше? Чи залишив би ти напарнику місце, якби це був інший болід і ви боролися за чемпіонство, чи ні?» І я вважаю, що вони також мають запропонувати свої правила для майбутнього.І... знаєте, гонщики емоційні, очевидно. Вони засмучені, коли їх виштовхують або не залишають їм місця. Але ж медіа зараз почнуть роздувати з цього «Зоряні війни», і це буде в усіх заголовках. Тому почути таке повідомлення один раз — це нормально, вдруге — я ще можу зрозуміти, але коли це повторюється втретє і вчетверте, то це вже не дуже добре.