Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про Формулу 1
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про Формулу 1

@proformulu1
Кількість підписників: 3 542
Фото: 8,590
Відео: 1,550
Посилання: 1,070
Опис:
Невиличка спільнота звичайного фаната Формули 1 Агрегатор Валттері Боттаса #VBmoment Баню довбойобів і відвертих хейтерів будь кого)
Джерело

Поговоримо про Формулу 1 | Ферстаппен вигнав журналіста з прес-конференції в Японії. Через питанн...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про Формулу 1 Поговоримо про Формулу 1 @proformulu1
1 070 Охват/переглядів 2026-03-26 08:39 Повідомлення №10324
Ферстаппен вигнав журналіста з прес-конференції в Японії. Через питання, задане рік томуЧетвер у Судзуці почався з несподіваного шоу ще до першого тренування.На медіасесії Red Bull Макс Ферстаппен, щойно пролунало перше питання, перебив усіх і зробив чітку заяву:«Одну секунду. Я не говоритиму, поки він не вийде» «Він» — журналіст The Guardian. Причина — питання, яке той поставив Максу на прес-конференції після Гран-прі Абу-Дабі 2025 року, коли Ферстаппен програв титул Норрісу всього з двома очками різниці:«Макс, ти програв лише два очки. Що ти думаєш зараз про інцидент з Расселлом в Іспанії? Ти шкодуєш?» Тоді Макс відповів — але, очевидно, так і не пробачив. Їхній діалог у Судзуці вийшов лаконічним:— Серйозно?— Так.— Через питання торік?— Так.— Ви хочете, щоб я вийшов?— Так.— Через питання, яке я поставив в Абу-Дабі?— Угу. Виходьте.— Ви справді настільки засмучені?— Виходьте.— Тепер можемо починати.Або : «Вийди звідси, розбійник ти. Погано чуєш?»Після цього медіасесія пройшла без ексцесів — говорили про дискваліфікацію на Нордшляйфе, підготовку до 24 годин Нюрбургрингу і правки регламенту для кваліфікації в Японії.Ну…це Макс у чистому вигляді — він нікого не прощає і нічого не забуває. Питання журналіста в Абу-Дабі, чесно кажучи, було цілком стандартним — ніхто не зобов'язаний запитувати лише зручні речі. Але Ферстаппен явно вирішив, що у нього є право обирати, з ким розмовляти. Технічно він має можливість так робити на власній медіасесії в боксах команди. Чи правильно це з точки зору відносин із пресою — питання відкрите. Але це стовідсотково той самий Макс, якого ми знаємо: неймовірно мотивований, з дуже довгою пам'яттю F1 Paddock talks🇺🇦 | paddocktalks.com.ua