Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про Формулу 1
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про Формулу 1

@proformulu1
Кількість підписників: 3 542
Фото: 8,590
Відео: 1,550
Посилання: 1,070
Опис:
Невиличка спільнота звичайного фаната Формули 1 Агрегатор Валттері Боттаса #VBmoment Баню довбойобів і відвертих хейтерів будь кого)
Джерело

Поговоримо про Формулу 1 | В 1992му році в британському Autosport вийшла перша велика стаття про ...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про Формулу 1 Поговоримо про Формулу 1 @proformulu1
908 Охват/переглядів 2026-03-03 10:57 Повідомлення №9771
В 1992му році в британському Autosport вийшла перша велика стаття про проєкт Норберта Гемі Trebron Racing System. А на початку 1993го в Токіо навіть провели презентацію нової команди, залучили дуже серйозних гостей - Берні Екклстоуна, Едді Джордана та Джона Вотсона. Договір на поставку двигунів підписали з Judd, але японською стороною були оголошені плани про побудову власного (звісно ж, революційного!) двигуна вже за кілька років😎Революцію обіцяли і в конструкції самого боліду - Норберт навіть власноруч спроєктував та запатентував принципово нову задню підвіску! Ходили навіть чутки, що дехто з команди розповідав, наче унікальний дизайн боліда забезпечує значне самоохолодження боліда. Будувати всю цю вундервафлю планували в Японії, на потужностях Mitsubishi. При цьому сама команда в штаті 60 працівників мала розміститися неподалік Сілверстоуну - як і кожна поважаюча себе команда Ф1😁Зараз ви очікуєте якогось логічного завершення цієї історії, але його не буде. Проєкт просто тихо щез з радарів та випарувався з інформаційного поля. Логічно припустити, що не вдалося зібрати достатнього фінансування. Але зараз вже важко сказати напевно, чи був це дійсно серйозний проєкт, чи лише чергова фінансова афера🤷‍♂Don't Brake Keep Throttle