Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Командир пісочниці
Додано 06 січ 2025

Командир пісочниці

@professor_pie
Кількість підписників: 67
Фото: 8,800
Відео: 1,430
Посилання: 199
Опис:
Основний канал: https://t.me/anyach_pp
Джерело

Командир пісочниці | Якщо раптом цікаво:Адам ФорвардЗ дитинства він був нічим не примітною ...

Логотип телеграм спільноти - Командир пісочниці Командир пісочниці @professor_pie
49 Охват/переглядів 2026-01-09 19:16 Повідомлення №22021
Якщо раптом цікаво:Адам ФорвардЗ дитинства він був нічим не примітною дитиною. Він був спокійним, ввічливим, добре вчився та ніколи не влазив в бійки. Вся його родина, поголовно, це серйозні люди, у яких ніколи не було часу на родину, саме тому Адам змалечку звик бути завжди один. Його батьки працювали на різні компанії і займали різні посади, однак, будучи ще дитиною, Адаму казали про те, що його чекає робота в офісі і ніяк інакше. Вивчившись на спеціальність «менеджмент» він подався одразу в декілька компаній. Думки, аби працювати в компаніях з батьками він навіть не міг припустити, бо багато років йому повторювали про те, що він повинен добитися всього самостійно, своїми трудами, інакше ніколи не зрозуміє цінності в житті. Саме тому після закінчення університету, батьки обірвали будь-яке фінансування сина та виставили за двері, для пошуків «справжнього дорослого життя». І от йому двадцять вісім. Його життя побудоване з дороги з дому на роботу і назад. Робота в офісі, це звична рутина, яка ніколи не приносила задоволення. Він почав курити лише заради того, аби частіше ходити на перерви(перекури), за які тобі ніхто не скаже нічого поганого, а лише попросять поділитися цигаркою. Все його коло спілкування вже протягом багатьох років це виключно його колеги. З університетськими приятелями вони перестали спілкуватися одразу після випуску, а з шкільними тим паче. На те, аби знаходити друзів поза роботою не було ні сил, ні часу, ні, якщо чесно, бажання. Його доброю подругою була Ізабелла, яку він наодинці кликав коротко «Ізі». Вона була адміністративною директоркою їх компанії, до якої він завжди приходив жалітися на усіх навколо та на те, як він втомився, на що вона лише розуміюче хлопала його по плечу і підсовувала до нього ближче кружку міцної кави. Робота з девʼятої до шостої(що часто, через додаткові переробітки, змінювалось на восьму) пʼять днів на тиждень не залишала за собою сил на пошуки якихось особливих гоббі, тому єдине, чим займався Адам після роботи, це або посиденьки в барах чи кафе з колегами, або він просто приходив додому і завалювався спати під якийсь серіал на фоні. Так, напевно, можна було б сказати, що він любить серіали. Бо він дивиться їх багато. Коли збирається на роботу, поки їде на роботу, на перервах, по дорозі додому і вдома. Тільки переглядом чужого життя, за більш цікавим сценарієм вдавалося хоч трішки різноманітнити свої одноманітні будні. Часу на відносити ніколи не було. А можливо це була просто відмазка, яку він повторював батькам у слухавку, аби просто не витрачати свої останні сили зайвий раз. Тому за свої двадцять вісім років він так жодного разу і не був у відносинах. Що під час навчання було не до цього, що зараз. Він збреше, якщо скаже, що зовсім не хотів би цього, ні, часто, за переглядом якогось романтичного серіалу, він сумує через факт своєї самотності. Однак це не дає йому більше сил, аби хоча б зареєструватися на якомусь сайті знайомств. Тому ось так і виходить. Його життя нудне і одноманітне і він не певен, що колись зможе вибратись з цієї нескінченної петлі.