Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Продакт борщ🔥 by asta.academy
Додано 14 лип 2024

Продакт борщ🔥 by asta.academy

@product_borsch
Кількість підписників: 5 055
Фото: 424
Відео: 27
Посилання: 329
Опис:
Багато м’яса, трохи мату - про продакт менеджмент і лідерство
Джерело

Продакт борщ🔥 by asta.academy | Порадьте курси по продакт-менеджменту, але так щоб не треба було напря...

Логотип телеграм спільноти - Продакт борщ🔥 Продакт борщ🔥 by asta.academy @product_borsch
1 890 Охват/переглядів 2025-07-16 13:40 Повідомлення №897
"Порадьте курси по продакт-менеджменту, але так щоб не треба було напрягатися..."Навіяно одним тредом який бачив в ТГ.Кожен шукає своє, і це нормально. У кожного свій запас часу, енергії, і можливостей. Тут як то кажуть - 0 відсотків осуду, 100 відсотків розуміння.Проте я би фокусувався на цілі, а не на особистому контексті.Якщо ціль людини"кайфово провести час, і при цьому не гнобити себе що ти залип в соціалки", або"на розслабоні поприходити на вебінари, навіть не вмикаючи камеру і слухаючи щось що ви давно знаєте", або"пройти навчання, отримати сертифікат який закинути в "шафу забутих сертифікатів які мені нафіг не треба і взагалі не мають цінності", або"просто витратити educational budget бо згорить, і пофіг на що"То це теж ціль. Просто не та, яку я особисто вважаю корисною чи ефективною.Проте, якщо ціль"Пройти навчання яке перепрошиє мій мозок", або"Закінчити курс де просто ДОФІГІЩА практики, і лектору на тебе не пофіг як багато де", або"Знайти таких людей як ти сам - впертих, цікавих, нестандартно мислячих - і не одного, а ціле комʼюніті", або"Щось вивчити і одразу це попрактикувати - і отримати персональний(насправді персональний, до деталей) фідбек на те що було добре а що можна покращити", або"Структурувати знання - щоб без води і по ділу, і щоб не було булщіту"то такі цілі більше схожі на те що роблю я, більше схожі на Product Manager BootcampА які ваші цілі проходження курсів? Що ви від них чекаєте?І чого не вистачало в ваших попередніх навчаннях?Поділіться в коментарях ;)