Джерело
Про податки ФОП в Україні | Який цікавий чек потрапив мені в руки)Ось таким чином підприємець вирі...
40 900 Охват/переглядів
2024-08-08 09:00
Повідомлення №816
Який цікавий чек потрапив мені в руки)Ось таким чином підприємець вирішив відобразити свою позицію до робити в "білу". Якщо по правді, то багато ФОПів, які вирішили працювати ПОВНІСТЮ офіційно, трохи ображаються на тих, хто досі працює в сіру чи в чорну. Адже таким чином створюється недобросовісна конкуренція.Та бачу, що ваги можуть перехилитись в іншу сторону, і конкурентною перевагою буде офіційна робота. Я вже ніколи не купую жодної техніки без фіскального чеку. Та й не тільки техніки) Стикнувся декілька разів з тим, що не якісний товар продавець відмовлявся обмінювати чи повертати кошти. В таких випадках з фіскальним чеком значно простіше захистити свої права. Тому вибачте, але без фіскального чеку, я нічого у вас не куплю)Окрема тема - безготівкові розрахунки. В мене нема в кармані жодної гривні готівкою, тому окремий респект тим підприємцям, які дають можливість розрахуватись картою. Не переказом з карти на карту))) Зараз є купа сервісів, які дають можливість приймати оплату карткою НАВІТЬ зі свого смартфону) Тому ФОПи з POS терміналами, оплатою через NFC та ПРРО - респект вам!!!