Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні
Додано 14 лип 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Кількість підписників: 81 861
Фото: 772
Відео: 89
Посилання: 915
Опис:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Джерело

Про податки ФОП в Україні | Українці класні!) Я бачив багато різних способів підтримки для ЗСУ, ал...

Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
55 800 Охват/переглядів 2026-05-10 15:48 Повідомлення №1524
Українці класні!) Я бачив багато різних способів підтримки для ЗСУ, але такий ще ні)Щороку в Києві проходить FanCon! Це як Comic Con, тільки FanCon) І мої друзі огранізовують там локацію з благодійною барахолкою! Всі виручені кошти підуть на потреби 1го корпусу НГУ Азов.Та для цього їм потрбіно більше гарних речей) які ви готові "задонатити"). Що шукають:👉книжкии: сучасні, у гарному стані;👉комікси;👉манґу та інші азійські візуальні твори;👉фігурки, диски, картриджі з іграми та різний мерч. Це одночасно два добрі вчинки: хтось отримує нову гру, книгу або ще щось прикольне, а 1-й корпус НГУ Азов - кошти на ремонтно-відновлювальний батальйон 🫶 Для отримання контактів на відправку пишіть @ksushaskigina у телеграм. Або в інстаграм https://www.instagram.com/charitable_geeksphere. Там до речі є відео з минулорічним заходом і це дійсно прикольно) Тоді зібрали аж 375 000 грн. за захід!Якщо "задонатити" якусь свою класну річ не хочеться, є й проста звичайна банка, для прямої підтримки))) Ще свіженька) Але кожен збір який викладаю, починаю зі свого донату, тому як мінімум там перша 1000 вже є) Приєднуйтесь) Навіть 5грн. але від кожного, робить гарний результат)https://send.monobank.ua/jar/2Wg9vkMoBUХто ж прийде на FanCon, придбайте щось в Дмитра та Оксани) І передавайте привіт від Смоковича))