Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні
Додано 14 лип 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Кількість підписників: 81 861
Фото: 772
Відео: 89
Посилання: 915
Опис:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Джерело

Про податки ФОП в Україні | Ржу не можу))) Звіт по найманим працівникам, який в цьому році для ФОП...

Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
54 400 Охват/переглядів 2026-04-08 08:47 Повідомлення №1495
Ржу не можу))) Звіт по найманим працівникам, який в цьому році для ФОП знову квартальний, нам пропонують подавати помісячно))))Про це податкова написала в свіжій консультації в ЗІР - https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=44285Логіка в тому, що оскільки квартальний звіт ще не затверджений то маємо звітувати по старих формах, які в нас помісячні) Але терміни подачі податковий кодекс визначає квартальні. Тому по факту, податкова нам пропонує до 11 травня 2026 подати Податковий розрахунок не одним документом за 1 квартал, а окремо за січень, лютий та березень. Прикол? Такий стан речей в нас не на постійну) Коли мінфін затвердить квартальну форму і податкова її затягне в кабінет платника, все має запрацювати вже норм) Логічне питання - ви там забули що квартал закінчується 31 березня і з квітня ми маємо звітувати???? Це ж капець дивний провтик)))Але питання, що ж робити вже зараз? Багато хто хвилюється, що подавщи місячні звіти в квартальні терміни, їм нарахують штраф за невчасно поданий звіт. Відповім, що це буде не законно, бо термін квартальний ВЖЕ. Та окремі випадки можуть бути, просто через людський фактор. Ми з командою вирішили, що будемо чекати квартальну форму. Хотілося б подати саме її))) Та якщо до кінця квітня її не затвердять та не підгрузять в кабінет платника, то вибору не буде, подаватимем помісячні.