Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні
Додано 14 лип 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Кількість підписників: 81 861
Фото: 772
Відео: 89
Посилання: 915
Опис:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Джерело

Про податки ФОП в Україні | Чи обовʼязково подавати Додаток 1 (ЄСВ) ФОПу єдиннику за 2025 рік?Чита...

Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
59 400 Охват/переглядів 2026-01-05 12:00 Повідомлення №1405
Чи обовʼязково подавати Додаток 1 (ЄСВ) ФОПу єдиннику за 2025 рік?Читаю коментарі і бачу, що деякі ФОП вирішили не подавати Додаток ЄСВ до декларації за 2025 рік.Хтось аргумантував це тим, що з Додатком 1 звіт не приймають, а без нього пішов)) Ахахах))) Якщо не подається - подаєм доки подасться) Потішний аргумент)Також бачив аргументацію, що якщо не подавати Додаток по ЄСВ, або подавати його з нулями, то можна не платити ЄСВ, бо нарахувань тоді не буде, оскільки вони якраз йдуть по Додатку 1)Це можна було б назвати "чітерством", але нє) Бо для таких чітерів ЄСВ донарахують, просто пізніше, але вже зі штрафом та пенею(Не платити ЄСВ можуть лише ті категорії ФОП, що мають пільгу! Про те хто пільгу має, зняв досить ємний відеоролик. Посилання тут - https://youtu.be/QLqo10T1MXY?si=-9sGqjlFgEoFGaLtВАЖЛИВО: Додаток 1 з ЄСВ є невід’ємною частиною річної декларації і подається разом з нею, крім декількох виключень. То хто може не подавати Додаток по ЄСВ? Тільки ті підприємці, які весь 2025 рік користувались пільгою і не сплачували ЄСВ. Це можуть бути ФОПи які є пенсіонерами чи мають інвалідність. Також сюди можемо віднести підприємців, які одночасно є найманими працівниками чи резидентами Дія Сіті і за яких ЄСВ сплачує роботодавець. Тому не балуємось, і якщо є зобовʼязання нарахувати собі ЄСВ - нараховуєм через Додаток 1 до річної Декларації!