Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні
Додано 14 лип 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Кількість підписників: 81 861
Фото: 772
Відео: 89
Посилання: 915
Опис:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Джерело

Про податки ФОП в Україні | Якщо я ФОП і роблю виплату на іншого ФОП за товари чи послуги, то мені...

Логотип телеграм спільноти - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
48 300 Охват/переглядів 2025-02-12 12:17 Повідомлення №1042
"Якщо я ФОП і роблю виплату на іншого ФОП за товари чи послуги, то мені також потрібно подавати Об'єднаний звіт з Додатком 4ДФ помісячно?"Зараз бачу два типи питань пов'язаних з цим. Перше - чи потрібно його подавати якщо нема найманих працівників, але є виплати для інших ФОП. Друге - якщо подавати потрібно, то тепер також помісячно?Чи потрібно подавати?Є дві думки:1) Виплати взагалі не потрібно відображати в 4 ДФ бо це не передбачено законом. 2) Відображати потрібно, бо податкова так каже, адже є ознака доходу 157 "Дохід, виплачений самозайнятій особі".Дві думки вірні, тому не варто сперечатись з цього приводу. Якщо зробили виплату на іншого ФОП і не подали інфу про це в 4ДФ, то просто маємо ризик, що в разі документальної перевірки, податкова нарахує штраф в розмірі 1020 грн., який потрібно буде або сплатити, або скасовувати через суд. Якщо цей ризик для вас ок - можете не подавати. Якщо не ок - подаємо.Якщо ж ви для себе вирішили подавати - то так, тепер подаємо також помісячно! Виплати відображаємо в додатку 4ДФ.PS: Мені особисто, простіше буде сплатити штраф в 1020 грн., ніж подавати щомісяця цей звіт