Джерело
Pro.PVL | Pro.Павлоград, Терновка, Покровськ | Виїзну робочу нараду у Павлоградський лікарні інтенсивного лікування п...
1 600 Охват/переглядів
2025-03-24 16:07
Повідомлення №12630
Виїзну робочу нараду у Павлоградський лікарні інтенсивного лікування провів міський голова Анатолій Вершина. У нараді взяли участь профільний заступник міського голови, керівництво та персонал медичного закладу, засоби масової інформації.Відвідали хірургічне відділення, в якому триває капітальний ремонт. Наразі відремонтований та облаштований, з дотриманням сучасних вимог, хірургічний операційний блок. У стаціонарному відділенні ремонтні роботи тривають. Учасники наради оглянули підвальне приміщення лікарні. Директорка закладу Ірина Жицька та міський голова розповіли про плани реконструкції підвальних приміщень для можливості розміщення, за необхідністю, всіх пацієнтів та персоналу лікарні.Керівники та медичний персонал ознайомили присутніх з новим обладнанням, яке дозволяє й надалі підвищувати рівень медичних послуг:- сучасні багатофункціональні ліжка;- новітнє УЗД обладнання, мобільні прилади діагностики хвороб у приймальному відділенні.Учасниками наради проведено огляд території медичного закладу та окремих технічних будівель. Обговорені проблемні питання подальшої розбудови лікарні.За результатами наради міський голова дав відповідні доручення.