Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПроМобільність
Додано 14 лип 2024

ПроМобільність

@pro_mobility
Кількість підписників: 1 649
Фото: 2,700
Відео: 153
Посилання: 2,580
Опис:
Канал про транспортне планування, моделювання, велотранспорт, електромобільність, громадський транспорт, сталу мобільність від розробників транспортної моделі Києва.
Джерело

ПроМобільність | За перші 15 хвилин пост КМДА зібрав приблизно однакову кількість позит...

Логотип телеграм спільноти - ПроМобільність ПроМобільність @pro_mobility
543 Охват/переглядів 2026-04-07 10:57 Повідомлення №4776
🫠 За перші 15 хвилин пост КМДА зібрав приблизно однакову кількість позитивних та негативних реакцій. І це достатньо показово. Тому що довгий час столична влада привчала громадян, що дешевий проїзд — це норма, паралельно розповідаючи про економічно обґрунтований тариф ледь не в 40 гривень.При цьому громадський транспорт не був пріоритетом (якщо це, звісно, не метро). В умовах здорожчання пального (і неясно, скільки триватиме зростання цін чи їхнє утримання на високому рівні) громадський транспорт мав би ставати порятунком для водіїв. Але це неможливо."Тому що в місті Києві немає додаткової провізної здатності, і для цих людей просто немає місця. Тому якщо буде зростання пасажиропотоку, я боюсь, що для них не буде ні вагонів метро, ні автобусів, ні маршруток. Принаймні в перші дні", — пояснив директор "ПроМобільності", транспортний планувальник Дмитро Беспалов у коментарі ICTV.Водночас достатньо показовим для прогнозування вектору розвитку громадського транспорту після підвищення цін є цитата про те, що "зменшення колосальної дотації на транспорт дозволить, зокрема, спрямувати частину цих коштів і на підготовку наступного опалювального сезону". Так, опалення безумовно є важливим, але чомусь гроші на будівництво метро на Троєщину столиця постійно "шукає", тоді як гроші на розвиток існуючої мережі ГТ, наприклад, на продовження швидкісного трамваю до центру міста — ні. А може треба було б? #про_КиївПідписуйтесь на ПроМобільність |Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України