Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПроМобільність
Додано 14 лип 2024

ПроМобільність

@pro_mobility
Кількість підписників: 1 648
Фото: 2,700
Відео: 153
Посилання: 2,580
Опис:
Канал про транспортне планування, моделювання, велотранспорт, електромобільність, громадський транспорт, сталу мобільність від розробників транспортної моделі Києва.
Джерело

ПроМобільність | ️Інсайд від "ПроМобільності". Продовжуємо розповідати про створення в ...

Логотип телеграм спільноти - ПроМобільність ПроМобільність @pro_mobility
522 Охват/переглядів 2025-06-13 11:45 Повідомлення №4131
❗️Інсайд від "ПроМобільності". Продовжуємо розповідати про створення в Києві нового Департаменту міської мобільності, оскільки це виглядає як локальна революція і може змінити мобільність киян вже в середньостроковій перспективі. Ми ознайомилися з документами щодо новоствореного Департаменту і підготували невеличкий конспект з розподілом функцій між двома Департаментами – транспортної інфраструктури (ДТІ) та міської мобільності (ДММ). Із цього розподілу можна зробити простий висновок – Департамент транспортної інфраструктури продовжить займатися майже тим самим, чим і займався до того, а ось Департамент міської мобільності почне робити те, до чого у ДТІ ніколи не доходили руки. Кияни від цього мають тільки виграти.💬 Зі свого боку додамо ще два важливих зауваження:1) ДТІ, на нашу думку, дійсно має готуватися до нарощування потужностей у ремонтах, адже мости, метро, розвʼязки та інша інфраструктура сама себе не відремонтує. Не кажучи вже про необхідність краще адаптувати інфраструктуру міста до потреб людей з інвалідністю, серед яких є наші захисники та захисниці з Сил оборони України.2) Наскільки нам відомо, коли мова йде про будівництво, ремонти і експлуатацію, як офіційний фокус діяльності для ДТІ, мова йде саме про будівництво, ремонти і експлуатацію всієї транспортної інфраструктури, включно з інфраструктурою "Київського метрополітену" і "Київпастрансу". Це потрібно уточнити, оскільки зі сторони може здатися, що ДММ має на меті курувати і цю діяльність потенційно підпорядкованих "Київського метрополітену" і "Київпастрансу".#про_КиївПідписуйтесь на ПроМобільність