Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - PRO Фінанси UA 🇺🇦💸
Додано 14 лип 2024

PRO Фінанси UA 🇺🇦💸

@pro_finances_ua
Кількість підписників: 829
Фото: 519
Відео: 12
Посилання: 453
Опис:
Ділюсь своїм досвідом фінансових інвестицій 💸, лайфхаками, заощадженнями 💰, перспективними напрямками інвестування 💪 Чат https://t.me/profin_ua Допомагаю створювати пасивний дохід використовуючи кредитні ліміти🏆📈💵 @olrosko

👥 Кількість підписників

829
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: +35

👁️ Середній перегляд на повідомлення

353
Середній/День:: 334
Середній/Тиждень:: 393
ERR: 42.58%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 358 26-03-07 10:55
Тепер кредитні кошти буде ще зручні прилаштувати через Дію, але ставка за новими ОВДП 15% річних (було 16%)Новини від ICU:📢 "Гнучкий Фікс" оновлюється, щоб залишатися надійним, дохідним та прогнозованим, і стає доступним в Дії!📊 З моменту запуску нашого ОВДП-бестселера у жовтні ринок трошки "поштормило" й ставки впали на близько 2%. Весь цей час "Гнучкий Фікс" залишався незмінним на рівні 16%, а активність інвесторів перевищила всі наші очікування. 🤝 "Фіксом" скористались понад 4.5 тис. інвесторів, які придбали папери на більш як 2.8 млрд грн. А ми вже виконали свої зобов'язання з гарантованого викупу на 1.6 млрд грн. Це підтвердження того, що бізнес-модель "Фіксу" працює попри ринкові коливання та зміни ставок.🧮 Щоб далі забезпечувати нашим інвесторам подібні гнучкі й ринкові ОВДП з гарантованим викупом, ми адаптуємо умови "Гнучкого Фіксу".Від понеділка, 9 березня, параметри будуть наступними:➡️ Випуск: UA4000238976 в ICU Trade ("Феодосія" в Дії)➡️ Дохідність купівлі: 15% YTM➡️ Дохідність продажу: 15% YTM Отже, ринкові ставки впали на 2%, а "Фікс" — лише на 1%📱 Все інше залишається без змін — шукайте папери з позначкою FIX в ICU Trade, купуйте й продавайте у зручний вам час. Приємний бонус — можливість зручної купівлі через придбання військових облігацій в Дії 😉🤔 Що з попереднім випуском?З понеділка ми закриваємо купівлю, але так само зберігаємо дохідність продажу ОВДП UA4000237424 на рівні 16%. Ви можете продовжувати тримати папери й отримувати фіксовану дохідність 16% YTM та продавати за необхідності у зручний час. Про можливі зміни умов за цим випуском ми повідомимо завчасно й викупимо папери у всіх охочих по 16%.🔥 Нагадуємо, що наш "Фікс" - це не маркетингова пропозиція, а структурований ринковий продукт, який забезпечує прогнозовані умови купівлі та продажу без впливу ринкових факторів, ставок аукціонів, зміни облікової ставки і т.і. В чому секрет надійності "Фіксу" ми детально пояснювали тут: https://t.me/ICUkraine/1254📲 Telegram 📸 Instagram 🎬 Youtube 🗣️💬 Чат каналу
👁 275 26-03-01 09:36
💳 Кешбек у березні 🌸 в monobank додалась категорія "Ресторани Expirenza" — 2% кешбеку за кредитні і 6% за власні.• Глобус Банк подвоює кешбек в перший місяць для нових користувачів GlobusPlus (діє з 1 лютого по 30 квітня)• Райф: до 10 березня реєструйтеся/запрошуйте друзів і отримайте по 300₴ кешбеку 📄 ТАБЛИЦЯ КЕШБЕКІВ 👈👈Найкращі пропозиції: 🥖 Продукти: Акорд, Райф, Глобус — 2%, izi – 1,5%, Sense (2% в «АТБ» від 350₴)💊 Аптеки: Ідея Банк – 10% («Пенсійна Ідея»); ТАС (чистими), Райф – 3%; Глобус, К/Дніпро — 2%🏥 Здоров'я: VST — 2,5%, К/Дніпро, izi — 2%💄 Краса: Рада — 8%, К/Дніпро — 5%, Акорд — 3%, VST — 2,5%, абанк — 2%🛁 Комуналка: Альянс — 5%, Глобус – 2%, ПУМБ — 1,5%, , Сенс — 1% (індив.)🐶 Тварини: mono — 10%, Глобус — 5%, abank — 2%🚕 Таксі: mono — 5%🚌 Гром/транспорт: Глобус, ПУМБ — 20%, Рада — 5%✈️ Мандри: izi — 2%⛽️ АЗС: Райф — 3%, К/Дніпро — 2%, ТАС — 1%☕️ Кафе та ресторани: mono — 6% (ресторани Expirenza), Акорд, Райф, — 3%, Глобус — 2% 👕 Одяг і взуття: VST — 3%, izi — 2%🪜 Дім та ремонт: Акорд — 20%🏀 Спорт: К/Дніпро — 10%, Рада — 5%, mono — 1,5%🎳 Розваги: К/Дніпро — 10%, Рада, izi — 5%, mono — 1,5%📱 Ігри та додатки: Sense, Глобус – 3%, Альянс («Ігрова», рандомний — до 50%)🍿 Кіно/театри: mono, abank, VST — 10%, izi — 5%🌷 Квіти: Райф — 20%; абанк, VST, К/Дніпро — 5%📚 Книги: Рада — 10%, абанк, VST — 5%🎈 Аврора: Райф — 5%, izi, ПУМБ — 3%, Sense — 2%🏬 Маркетплейси: Акорд — 2%, Глобус — 1,5%, Рада — 1%💻 Техніка: тільки партнерські пропозиції💳 Кешбек на усе: Unex — 1,5%, Альянс — 1% 💬 Решту банків оновлю протягом дня. Якщо помітили помилку (якщо це не банк з індивідуальний кешбеком: пумб, приват, райф) — пишіть :)Партнерський кешбек нижче окремим постом👇🎁 Відкрити картку з бонусом 👈 тут список усіх рефералок@svidloff | 💳 Бонуси | Корисне
👁 306 26-02-27 15:06
Чому сучасні кризи не схожі на кризи 100 років томуРаніше була проблема перевиробництва - забивали вівць тисячами, бульдозерами закопували тонни апельсин, молоко виливалось у каналізацію, аби тільки зберегти ціну на товар!Як виглядали кризи перевиробництва: занадто багато товарів → ціни падають → виробники банкрутують → кризаА коли ви востаннє чули про таку кризу? Правильно, дууууже давно))Що змінилося? Фінансова система трансформувалася, тепер всім дають кредити!Багато товарів → даємо кредити всім → люди купують → кризи немаєУ 2008 ти міг отримати іпотеку навіть, якщо безробітний! Кредити на все: машини, телефони, навіть продукти. "Купуй зараз, плати потім" – європейський фін тех klarna тільки на цьому лозунгу залучив більше 100М людей в свій продукт.Виробництво апельсинів перестало бути проблемою. Їх просто купують в кредит))Але проблема нікуди не зникла. Вона просто змістилася з реального сектору економіки у фінансовий.Тепер ми маємо перевиробництво фінансових інструментів.Ми всі бачили 2008 рік, коли на одному іпотечному кредиті висіло 4-5 похідних інструментів, а коли люди перестали платити іпотеки, всі ці інструменти повалились як картковий будинок. Програли всі! Рекомендую передивитись на цю тему фільм "Гра на пониження". Монетарна політика (друк грошей) розмиває контури криз. Економіка падає → центробанк вливає гроші → ВВП підстрибує на якісь +0,3% зростання.І статистично кризи немає. Але фактично – є.Європа вже 3 роки у фактичній кризі, але статистика цього не показує. Компаніям важко рости, зарплати з'їдає інфляція, ціни на комуналку, оренду та продукти сильно зросли. Немає відчуття руху вперед.Де ми зараз? СШАЗростання ВВП лише 2% при інфляції 3%. Перегрітий сегмент BigTech. Бульбашка штучного інтелекту нагадує кризу 2000-го.ЄвропаУ передкризовому стані вже кілька років. Енергетична криза. Втрата конкурентоспроможності.КитайКриза перевиробництва житла. Мільйони порожніх квартир. Борги девелоперів.Кризи необхідні, щоб старе вмерло, а нове щось народилось!🔹Старий уклад вмирає (тут ми вже не чекаємо економічного прориву):▫️Смартфони, laptop ▫️Електромобілі▫️Класичні IT🔹Новий уклад народжується:▫️Штучний інтелект ▫️Біотехнології (таблетки від старіння, нові ліки,...)Це тільки з'являється, але це ще не масмаркет, коли заходиш у супермаркет і бачиш нові товари. Ось тут нас чекає прорив наступні 20 років і це змінить економіку!Це широка картина того що відбувається, але це не говорить про те, що у нас вже сьогодні буде ця криза! Я не чекаю калапсу в найближчі місяці, але варто бути трошки обережнішим і тримати руку на пульсі. Готуйтесь. Не панікуйте. Після кожної кризи – новий цикл зростання.
👁 327 26-02-09 10:09
В мене в моно лежить валюта і я постійно шкодую, що вона ніяк не заробляєЗдається, ми це вирішили! Тепер долари та євро будуть приносити прибуток, і при цьому їх можна буде вивести у будь-який моментЯкщо покладете від 1100 $ чи € у валютну Банку, то зможете увімкнути інвестування — і отримуватимете 3,7% та 2,8% річних залежно від валютиПід капотом, ми купимо на баланс цієї Банки держоблігації. А вивести назад можна будь-яку суму хоч наступної секунди після поповнення. Авжеж, так швидко ви нічого не заробите, але й нічого не втратитеТепер увага!Запускаємося у тестовому форматі. Щойно наберемо 5000 увімкнених інвестувань — наступних бажаючих почнемо записувати у чергу. Зараз у нас не вистачає валютних ОВДП на те щоб задовольнити більший попит. Але, якщо буде багато охочих, купимо більше і продовжимо. Тепер від вас залежить чи житиме цей продукт чи ні, але мені він дуже подобається. Щось подібне ми побачили у Wise і зробили це для вас. P.S. Не забудьте оновити застосунок, щоб усе запрацювало
👁 356 26-02-01 15:07
💳 Кешбек у лютому 🧊 • Глобус Банк подвоює кешбек в перший місяць для нових користувачів GlobusPlus (діє з 1 лютого по 30 квітня)• Sense Bank тепер пропонує кешбек на комуналку: 3% — кредитні / 0,5% — власні (нараховується як при оплаті в застосунку, але нарахували і при оплаті через Yasno)• ПриватБанк: перевірте свої персональні пропозиції в розділі "Привіт"• monobank збільшив винагороду за рефку — з 50 до 100₴• Кредит Дніпро для «Kasta Visa Card» додатково дає категорію 5% на "Одяг та взуття"• Райф: деяким клієнтам приходить пропозиція зробити 14 покупок до 14 лютого і отримати 100₴ 📄 ТАБЛИЦЯ КЕШБЕКІВ 👈Найкращі пропозиції: 🥖 Продукти: Райф, Глобус — 2%, izi – 1,5%, Sense (2% в «АТБ» від 350₴)💊 Аптеки: Ідея Банк – 10% («Пенсійна Ідея»); ТАС, Райф – 3%, Глобус, К/Дніпро, mono — 2%🏥 Здоров'я: Акорд — 5%, К/Дніпро, mono — 2%💄 Краса: К/Дніпро — 5%, izi — 3%, mono, абанк — 2%🛁 Комуналка: Альянс — 5%, Сенс — 3%, Глобус – 2%, ПУМБ — 1,5%🐶 Тварини: Акорд — 20%, VST — 5%, abank — 2%🚕 Таксі: Приват (інд.) — 10%, Райф — 7%🚌 Гром/транспорт: Глобус, ПУМБ — 20%, Рада — 10%✈️ Мандри: ніц нема⛽️ АЗС: К/Дніпро, Акорд — 2%, ТАС — 1%☕️ Кафе та ресторани: VST, izi, Райф, — 3%, Глобус — 2% 👕 Одяг і взуття: Рада — 3%, VST — 2,5%, mono — 2,25%, Акорд — 2%🪜 Дім та ремонт: Рада — 3%🏀 Спорт: К/Дніпро — 10%, izi — 5%🎳 Розваги: К/Дніпро — 10%📱 Ігри та додатки: Приват — 15% (акція), Sense, Глобус – 3%, Альянс («Ігрова», рандомний — до 50%)🍿 Кіно/театри: mono, abank, К/Дніпро, VST — 10%🌷 Квіти: Райф — 20%, Рада — 15%, абанк, mono, izi, К/Дніпро — 5%📚 Книги: абанк, mono — 5%🎈 Аврора: Райф — 5%, ПУМБ — 3%, Sense — 2%🏬 Маркетплейси: Глобус — 1,5%, Рада — 1%💻 Техніка: 🤷‍♂️💳 Кешбек на усе: Unex — 1,5%, Альянс — 1% 💬 Де що пропустив/наплутав — пишіть :)Партнерський кешбек окремим постом.🎁 Відкрити картку з бонусом ← тут список усіх рефералок@svidloff | 💳 Бонуси | Корисне
👁 310 26-01-29 23:13
👆 Ось я писав, що не чекаю, перелому тренду та початок нового зростання Біткоїну.Так, він після цього піднявся до ~98000, але зараз знов впав на 84500$, з ним повалилася решта крипти.👇Що сьогодні відбувалося на ринках — простими словамиУявіть, що фінансові ринки — це одна велика команда.Коли лідер не в гуморі, - кульгають майже всі.Що сталося сьогодні:Впали акції Microsoft →Потягли за собою техсектор → Просів NASDAQ →А крипта, як найбільш ризиковий актив, впала сильніше за всіх.MSFT = -12% в акціях Microsoft найгірший день з 2020р.!🚨! І якщо фондові ринки після падіння змогли піднятися, хоч і з претензіями до судді, то крипта досі валяється на газоні та стогне.👉 Біткоїн, Ethereum, Solana — реагують швидко і боляче, бо інвестори першими тікають саме з ризику.А саме - у Золото.Золото зараз=5370$(а зранку було 5600 за унцію!)Крипта сьогодні — не “тиха гавань”, а навпаки — перша, хто приймає удар. Її час ще прийде...🌏 Геополітика додає 🔥.Паралельно:США стягують військову армаду до Ірану.Очікується нічна заява Трампа.Як і раніше — все відбуватиметься у вихідні, коли фондові ринки закриті(Трамп не любить лякати Wall Street у робочі дні).Нафта вже пішла значно вгору, а якщо зросте ще —це → інфляція → проблема для економіки США.Тому:з одного боку — тиск і шантаж Ірану Трампу потрібен;з іншого — ризик розгону цін, падіння ринків, бігство з Долару, клінч із Китаєм.Можливий сценарій — тільки торгова блокада Ірану по нафті.Фінал:Ніхто не знає, що саме скаже Трамп цієї ночі.Але:акції на вихідних будуть “на паузі”облігації — тежєдиний ринок, який працюватиме 24/7 — це крипта👉 Саме тому перший удар вже приймає на себе крипторинок, і покаже напрям на вихідних.Зараз короткостроково залишається або 👀 або 🎰.Але все ж таки я особисто очікую лютий-березень, корекція фондового ринку, ще крипти та зміцнення долару.
👁 316 26-01-16 10:17
🎞 Як заробити без своїх грошейНаписав для вас покроковий гайд та зняв пояснення, як використовуючи кредитний ліміт можна заробити. https://youtu.be/1AdhfbiEH18https://youtu.be/1AdhfbiEH18https://youtu.be/1AdhfbiEH18Як заробити гроші не вклавши ні копійки власних коштівЩо нам треба:👗 Банк акаунт (моно/пумб/райф)👙 Акаунт Bybit + відкриту Bybit Card🩱 1-2 людини для проходження верефікації на WB 🪡 Беремо кредитний ліміт (хай це буде ПУМБ)На сьогоднішній ранок курс 43.6 + 0.9%(комісія за переказ на карту Bybit) = 43,99 (44грн) — Відповідно за 44000 кредитного ліміту — купуємо 1000$ та відправляємо на нашу картку Bybit. Далі 2 варіанти:1. Просто конвертуємо в додатку 1000 $USD на 998.5 $USDT 2. Йдемо на P2P та купуємо 1 до 1 1000 $USDT В обох випадках отримуємо Т+1 (24 години блок коштів)Але на виході маємо вільну 1000 $USDT 🧥 Йдемо на WhiteBit, створюємо акаунт та проходимо KYC Закидуємо 1000 $USDT та ставимо на депозит під 221% APR (який зараз доступний для новачків.)На виході з одного акаунта (через 5 днів) маємо — 30.7 $USDT. 🫦Звісно підписуємось на Premium (або пишемо парсер аби розуміти яка квота залишилась) На сьогоднішній ранок — Used: 52.3904% | Left: 476,095.541651 USDT 🥼 Якщо нам везе та квота залишається — прокручуємо так 2-3 рази. (Доречі недавно на WhiteBit пул був на 1500$ з нагородою — 47$) В паблік не писали, бо чим пішло по пабліках винесли за пару годин.💼 Уявімо ми зробили 2 круга по 30.7$ ( витративши на це 11 днів і знайшовши 1-2 дропів на яких реєстрували WhiteBit ) — фактично на кредитний ліміт дають 60 днів безвідсоткового періоду, тому ми можемо далі юзати ці $USDT або повернути кошти.На вході маємо 1000$ + 30.7$ + 30.7$ = 1061.4$🦷Наприклад ми більше не знайшли стейкінгів і хочемо повернути кредитний лімітЙдемо на P2P — я юзаю MEXC/Bybit — просто бо маю там мерчантів. Та продаю $USDT аби набрати 44000 грн, які я раніше займав в банка. Курс на сьогоднішній ранок на MEXC (45.1) — відповідно мені треба лише 975 $USDT аби повернути кредитний ліміт. 👁 Ну і виходить 1061.4$ - 975$ = 86,4$ чистого прибутку — абсолютно пасивно.Єдине що треба мати — не зіпсовану кредитну історію та 1-2 дропів для реєстарації на WhiteBitІ доречі ми не вклали ні копійки власних коштів 😉❣️ Календар| ChatX | CryptoWayPremium | P2P-Обмін
👁 334 26-01-08 05:37
🇺🇦 Помилився на 7 днів.На міжбанку курс долара до гривні зріс до ~43. Кеш вже вище.Вулиця готівка:43.00/43.20Міжбанк:42.90/42.94Тезер (USDT) опт:1.4%/1.7% (доплата за стейблко їн).Відповідно - курс НБУ знову оновлює рекорди...Коливання наприкінці та на початку року мають також сезонний характер. Значна частина державних виплат припадає на грудень: ці кошти поступово доходять до війскових, бізнесу й інших громадян та йдуть на імпорт, купівлю валюти й заощадження.Трохи допомогло і зниження курсу €/$ (зараз 1.1675, чекаю ще до низу).Ці рухи не критичні — на світових валютних ринках курси протягом дня «літають» іноді значно сильніше.Курс залишається повністю контрольованим НБУ і напряму залежить від фінансової підтримки союзників та ЗСУ🙏.Втім, утримувати другий рік поспіль рівень 42+ — вже трохи непристойно та економічно шкідливо й виглядає неприродно навіть в умовах війни.Ще. Я й надалі вважаю: навіть наближення завершення війни здатне залучити в економіку великі обсяги валюти — і тоді гривня може різко зміцнитися.
👁 363 26-01-01 10:23
💳 Кешбек у січні 🎄 • abank тепер нараховує 1% кешбеку на Продукти за кредитні кошти (було 0,7%)• ПУМБ дає 4 категорії на вибір, це у всіх так? Для донорів крові дає додаткові % на деякі партнерські пропозиції• ПриватБанк — перевірте свої персональні пропозиції в розділі "Привіт"• Кредит Дніпро знизив кешбек за власні кошти до 0,5% (було 0,7%) 📄 ТАБЛИЦЯ КЕШБЕКІВ 👈Найкращі пропозиції: 🥖 Продукти: Райф, Акорд, Глобус — 2%, izi – 1,5%, Sense (2% в «АТБ» від 350₴)💊 Аптеки: Ідея Банк – 10% («Пенсійна Ідея»); ТАС, Райф – 3%, Глобус — 2,5%, К/Дніпро, Рада, Акорд — 2%🏥 Здоров'я: Рада, К/Дніпро — 2%💄 Краса: К/Дніпро — 5%, Глобус — 2,5%, абанк — 2%🛁 Комуналка: Альянс — 5%, Глобус – 2%, ПУМБ — 1,5%🐶 Тварини: abank — 2%🚕 Таксі: К/Дніпро — 10%, Райф — 7%, VST, mono — 5%, izi — 3% 🚌 Гром/транспорт: Глобус, ПУМБ — 20%, Акорд — 5%, izi — 3% ✈️ Подорожі: Рада — 3%⛽️ АЗС: К/Дніпро — 2%, Юнекс — 1,5%, ТАС☕️ Кафе та ресторани: Райф, Акорд — 3%, Глобус, VST, mono — 2%👕 Одяг і взуття: Рада — 3%, VST — 2,5%🪜 Дім та ремонт: Unex — 1,5%, Альянс — 1%🏀 Спорт: К/Дніпро — 10%, Рада — 5%, mono — 1,5%🎳 Розваги: Райф — 20%, К/Дніпро — 10%, Рада, izi — 5%, mono — 1,5%📱 Ігри та додатки: Sense, Глобус – 3%, Альянс («Ігрова», рандомний — до 50%)🍿 Кіно/театри: mono, abank, Рада — 10%, izi — 5%🌷 Квіти: абанк, mono — 5%📚 Книги: Акорд — 20%, VST — 10%, абанк — 5%🎈 Аврора: Райф — 5%, ПУМБ — 3%, Sense — 2%🏬 Маркетплейси: Глобус — 1,5%💻 Техніка: izi — 3%💳 Кешбек на усе: Unex — 1,5%, Альянс — 1% 💬 Партнерський кешбек та цікавинки нижче окремим постом. Також протягом дня ще доповню/оновлю.🎁 Відкривайте картку за реферальними посиланнями і ми з вами отримаємо бонус 👈@svidloff | 💳 Бонуси | Корисне