Джерело
МальЗахар Беркут | Трошки офтоп, але новина цікаваУ VALORANT з 2027 анонсували масштабну ...
584 Охват/переглядів
2026-04-08 16:12
Повідомлення №11335
Трошки офтоп, але новина цікаваУ VALORANT з 2027 анонсували масштабну переробку кіберспортивної екосистеми: тепер замість регіональних ліг будуть відкриті регіональні турніри/кваліфікації, які ведуть до "основних" регіональних турнірів — а вже з них команди кваліфікуються на міжнародні заходи.Ця система дозволить зробити значно більше виїзних івентів (обіцяють 20+ у більш ніж 16 містах). Як я розумію, основна частка квал проходитиме в онлайні, а вже все інше — в різних місцях світу.Звучить, як на мене, досить цікаво, плюс завдяки відкритим квалам зменшується поріг входу (або навіть відкривається доступ?) для талановитих нових ростерів.Задумався: чи реально і доцільно таке імплементувати в LoL? Є враження, що не кожному регіону таке підійде — Корея і Китай цілком собі нормально функціонують у поточному форматі — а ось Європа (EMEA) з уже існуючою ERL сценою може стати непоганим майданчиком для тесту аналогічного формату. Єдина проблема — що робити з франшизними слотами? Навряд чи Райот будуть викуповувати все назад, а я не впевнений, що автопрохід в основні регіональні турніри буде рівноцінною заміною.