Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🛡 Прилуки Оперативні
Додано 14 лип 2024

🛡 Прилуки Оперативні

@priluki
Кількість підписників: 62 649
Фото: 45,400
Відео: 6,660
Посилання: 42,400
Опис:
📢Актуальні новини Прилук 🛡Єдина незалежна спільнота 👉Запропонувати новину: @Priluki_Operative
Джерело

🛡 Прилуки Оперативні | Христос Воскрес!🥚Воістину Воскрес! 12 квітня 2026 року – неділя🔷1509-й...

Логотип телеграм спільноти - 🛡 Прилуки Оперативні 🛡 Прилуки Оперативні @priluki
16 900 Охват/переглядів 2026-04-12 04:02 Повідомлення №63093
🍞Христос Воскрес!🥚Воістину Воскрес! 12 квітня 2026 року – неділя🔷1509-й день повномасштабної війни в УкраїніВеликдень🔹День працівників ракетно-космічної галузі України🔹День пластуна🔹Всесвітній день дій в сфері військових витратЦей день в історії України: 🔹1897 — у місті Теребовля було відправлено першу українську католицьку Службу Божу для українських емігрантів.🔹1912 — у Львові українські скаути-пластуни вперше склали Пластову Присягу, утворена молодіжна скаутська організація «Пласт».🔹1970 — на сцені Національної опери України дав свій перший концерт Оркестр Народних Інструментів України🔹2014 — захоплення міського управління МВС у місті Слов'янськ російським диверсійним загоном під керівництвом ігоря «стрєлкова» гіркіна.🌧Сьогодні від +2 до +8За інформацією Укргідрометцентра, у Прилуках буде хмарно, протягом дня дощитиме.🌪Прогноз магнітних бурь: сильна буря, від 4 до 5 балів.🇺🇦Прилуцький Мольфар віщує: Христос Воскрес, прилучани! З Великоднем! Кажуть, у цей день небеса відкриваються і чують усі наші бажання… Мої найголовніші бажання – це мирне тихе українське небо над нашою Україною і зелені поля на місці випалених вогнем війни ланів, щоб усі наші Воїни повернулися додому з перемогою, щоб усі безвісти зниклі і полонені повернулись до своїх рідних живими, і щоб усі, хто чекає, дочекався такого жаданого дзвінка, приїзду, повідомлення і таких коротких, але таких бажаних слів: «Привіт, це я. Я їду додому»…І щоб попереду у нас усіх було ще безліч Великоднів, з пасками і крашанками, з родиною за столом, з українською молитвою у церкві, і з вірою у щасливе майбутнє і сьогодення!Слава Україні! Героям Слава!📷Світлина: Катерина#ДобрийРанок🛡Прилуки Оперативні ➡️Надіслати новину