Джерело
Свіжа приколюха!🇺🇦 | Доброго вечора, Друзі!))Поки є вільна хвилина, нарешті зможу написати ...
337 Охват/переглядів
2025-09-02 16:56
Повідомлення №5114
Доброго вечора, Друзі!))Поки є вільна хвилина, нарешті зможу написати пару слів (або не пару 😃).Вибачте, що так довго не відписував, не було змоги, бо виявляється, телеграмом та вайбером користуватися не можна. Зараз поки їду до навчального центру, зможу швидко написати, поки ніхто не бачить)) Почну з того, що я прям в шоці від того, скільки людей готові мені допомогти.... Дівчата (яких ви знаєте) мені скидали скріншоти того, що ви писали, і в мене чесно, немає слів... Не знаю навіть, як вам дякувати) Це неймовірно))) Поки що, я ще не прийшов емоційно в себе, стільки всього було за ці три дні шо капець)) Але те, що я від вас читав, це РЕАЛЬНО допомагає, це РЕАЛЬНО надихає на все. Велике дякую за таку підтримку ❤️❤️❤️Зі мною все добре, як я вже говорив, їду до навчального центру, в телеграмі про це говорити не можу) Годують дуууже добре, я у цивільному житті так не їв... А так, все поки добре, сподіваюсь, що так і буде))На рахунок допомоги, то я ще не знаю і сам, що саме мені буде потрібно, точно можу сказати, що одне з багатьох речей, так це балістичний захист (одним словом - броня якісна і легка).Спілкування тільки через ватсап, або сигнал. Пишіть якщо що, я на зв'язку, не часто, але відповім обов'язково... Цей канал як працював так і буде працювати, нічого не зміниться, просто буде певний час інший адмін, а контент залишиться тим самим.Усіх обійняв, поцілував!)) До зв'язку!)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️