Джерело
ПриДнік | В Придніпровську пройшло заняття з профілактики травматизму.📌Зима - це...
1 310 Охват/переглядів
2026-02-23 08:33
Повідомлення №6643
📌 В Придніпровську пройшло заняття з профілактики травматизму.📌Зима - це не лише сніжки та веселощі, а й підвищений ризик травм. Тому важливо нагадати дітям прості, але важливі правила поведінки. Тож волонтери Міськох організації Український Червоний Хрест напрямку "Зміцнення здоров'я та профілактика захворювань" завітали до учнів 3-4 класів Гімназії 27 з сесіями " Профілактика травматизму в зимовий період". 📌 Обережно на слизькій дорозі - не поспішайте, ходіть маленьким кроками, не тримайте руки в кишенях. Якщо падаєте- намагайтесь згрупуватися. 📌 Безпечні ігри на снігу - грайтеся лише у дозволених місцях, подалі від дороги. Не кидайте сніжки з льодом або твердими предметами. 📌 Правила поведінки на льоду - не виходьте на річки чи озера без дорослих. Лід може бути тонким і небезпечним. 📌 Обережно біля будинків - не стійте під дахами - можливе падіння бурульок або снігу, що може серйозно вас травмувати.Пам'ятаємо, безпечна поведінка взимку - запорука гарного настрою та міцного здоров'я!