Джерело
ПРЯМА МОВА КИЇВ | Департамент КМДА отримав відзнаку за запобігання корупції у столиці на...
1 980 Охват/переглядів
2025-12-16 15:41
Повідомлення №86
Департамент КМДА отримав відзнаку за запобігання корупції у столиці на Національному антикорупційному форуміКерівництво Департамент з питань запобігання та виявлення корупції КМДА взяло участь у Національному антикорупційному форумі «Integrity2030: антикорупційна стратегія майбутнього».Під час заходу Департамент отримав відзнаку в номінації «Вдалі практики» за системну діяльність із розбудови доброчесності та запобігання корупції у столиці.Директор Департаменту Олег Тимошенко зазначив, що нагорода є оцінкою роботи команди та підтвердженням ефективності впроваджених механізмів: «Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль для посилення доброчесності та впровадження дієвих антикорупційних механізмів у Києві».
За офіційними даними, нагорода стала оцінкою системної роботи департаменту з розбудови доброчесності та запобігання корупції у столиці. На заході також були представлені ключові напрями нової Антикорупційної стратегії до 2030 року:- сильні та спроможні інституції;- цифрові інструменти та проактивна аналітика;- фокус на сферах з найвищими ризиками — оборона та відбудова.📝 Департамент нагадує, що він перший у країні створений міський орган, який займається запобіганням та виявленням корупції. Основні завдання: оцінка ризиків у роботі КМДА, контроль за дотриманням законодавства, врегулювання конфліктів інтересів та ефективне використання бюджетних коштів.🔔ПІДПИСАТИСЯ НА КАНАЛ🔔