Джерело
Пряма дія | Незалежна студентська профспілка | 19 травня на фронті загинув Бодя Слем — аеророзвідник, панк і анархіст...
337 Охват/переглядів
2026-06-21 07:35
Повідомлення №1076
🇺🇦 19 травня на фронті загинув Бодя Слем — аеророзвідник, панк і анархіст. Без нього важко було уявити хардкор спільноту і панк-концерти Харкова.Бодя був одним із бійців, яких ми підтримували. У березні 2022 року він добровольцем пішов на фронт, вбачаючи у своїй боротьбі справжній дух панк-року. Почавши з посади кулеметника, Бодя перейшов в аеророзвідку підрозділ «CODE 9.2», де не раз стикався впритул з ворогом.Висловлюємо щирі співчуття його рідним, друзям і побратимам. Світла пам’ять.Допомогти родині Боді: (банка) 🇬🇧 On 19 May, Bodia Slam, an aerial reconnaissance officer serving with the ‘CODE 9.2’ unit on the Zaporizhzhia front, was killed in action. Bodia was one of the fighters we supported. An anarchist and an active member of the hardcore scene, he was someone without whom it was hard to imagine hardcore and punk gigs in Kharkiv. In March 2022, he volunteered to go to the front, seeing the true spirit of punk rock in his struggle. Our heartfelt condolences to his family, friends and comrades. May his memory live on. To help Bodia's family: (monobank jar)