Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пряма дія | Незалежна студентська профспілка
Додано 14 лип 2024

Пряма дія | Незалежна студентська профспілка

@priama_diia
Кількість підписників: 1 813
Фото: 718
Відео: 44
Посилання: 408
Опис:
«Пряма дія» — це низова студентська профспілка, яка поділяє принципи рівності, лібертарної педагогіки та виступає проти комерціалізації освіти СОЦМЕРЕЖІ: linktr.ee/priama_diia ЗВ'ЯЗОК: @priama_dia_bot ДОЛУЧИТИСЯ: https://forms.gle/nzo8eoXaxBobfbyo8/
Джерело

Пряма дія | Незалежна студентська профспілка | Схоже сьогодні у Києві намічається чесний протест. Якби був там, неодм...

Логотип телеграм спільноти - Пряма дія | Незалежна студентська профспілка Пряма дія | Незалежна студентська профспілка @priama_diia
960 Охват/переглядів 2025-09-05 13:57 Повідомлення №834
Схоже сьогодні у Києві намічається чесний протест. Якби був там, неодмінно прийшов би.Мені здається влада перегинає із батогом для військових на фоні пряника для цивільних чоловіків (дозвіл на виїзд закордон). Хочуть ще більше посилити покарання для військових . А жодного бонуса нам натомість не пропонують.На вимогу ГШ у 2022 ВР вже посилила покарання для військових (точніше позбавило суди права давати покарання менше меншого). Єдиною лазівкою залишалась стаття «непокора», тоді можна було сподіватись на умовне покарання. Наприклад за СЗЧ суд не може дати менше 5 років реального ув’язнення. Про кількість таких злочинів, їх вимушене «амністування» і використання як варіант переведення до іншої в/ч ви в курсі.Про «зарплати» військових я писав вже давно. Очевидно, що їх треба радикально збільшувати, це вигідно усім, в т.ч. цивільним. І очевидно, що диспропорція, коли «премія» (додаткове грошове забезпечення, якого легше позбавити) фронтовика у 5 разів більша за гарантовану «ставку» (а в тилу люди отримують ці жалюгідні 20 тис) не вигідна для захисниць і захисників.Найбільш дискримінована і взискувана людина в Україні сьогодні — це солдат-піхотинець. І він не має уповноваженого зі своїх прав. Військова омбудсменка призначена, але закон, що регулював би її діяльність, так і не прийнятий. Вона може вирішувати питання тільки механічно звертаючись у кожну військову частину з вимогою «дотримуйтесь закону». Це нечувано на 4 рік повномасштабної війни.Жодного руху у напрямку визначення термінів дійсної служби влада також не учинила. Навіть напів-кроків.