Джерело
Нікопольська міська рада | Поліпшуємо звʼязки та працюємо над новими напрямами співпраці з європе...
384 Охват/переглядів
2024-10-02 10:14
Повідомлення №6687
Поліпшуємо звʼязки та працюємо над новими напрямами співпраці з європейськими партнерамиНещодавно провели онлайн-конференцію з муніципалітетом німецького міста Леверкузен, який представляв особисто обербургомістр Уве Ріхрат. Вже півтора року між нашими містами діє угода про муніципальне партнерство солідарності., - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці міського голови Нікополя Олександра Саюка у Facebook. Перш за все, від імені нашої громади висловив Уве Ріхрату слова подяки за підтримку та всю ту допомогу, яку Леверкузен вже надав Нікополю. Раніше, завдяки результативній співпраці ми отримали кілька одиниць комунальної техніки, генератори, медикаменти та обладнання для лікарень. В рамках нової зустрічі ми приділили час обговоренню важливих для Нікополя викликів та шляхів спільного їх подолання. Це, зокрема, питання енергетичної безпеки (забезпечення міста генераторами), технічне підсилення бригад, що ліквідують наслідки ворожих обстрілів та поліпшення у сфері охорони здоровʼя, - зазначив міський голова. Уве Ріхрат зазначив, що Леверкузен допомагатиме Нікополю за зазначеними напрямами, а також запропонував інші можливі сфери взаємодії. Ми дуже цінуємо дружбу між нашими містами та вдячні нашим німецьким партнерам за підтримку у цей непростий час.