Джерело
Новини Політехніки | 19 лютого відбулася щорічна конференція студентів Національного універ...
1 170 Охват/переглядів
2026-02-25 15:05
Повідомлення №4759
19 лютого відбулася щорічна конференція студентів Національного університету «Запорізька політехніка», під час якої було підбито підсумки діяльності за звітний період та визначено подальші напрями роботи 👩🏻🎓Під час конференції голова студентського самоврядування Софія Степаненко презентувала звіт про результати роботи за минулий рік, висвітлила головні здобутки, реалізовані ініціативи та пріоритетні напрями роботи команди 😌У межах конференції також відбувся виступ кандидатки на посаду голови студентського самоврядування Анастасії Стешенко. У своїй презентації вона окреслила ключові напрями діяльності на 2026 рік, зокрема: активний розвиток сторінок студентського самоврядування в соціальних мережах, розширення участі студентів у грантових проєктах та створення нових можливостей для насиченого студентського життя ☝🏻Також у ході конференції було розглянуто наступні питання:— висунення та затвердження студентів до складу тимчасово виборчої комісії університету з організації та проведення прямих таємних виборів;— висунення та затвердження кандидатур до складу виконавчого органу студентського самоврядування,контрольно-ревізійної комісії та вченої ради університету.За результатами таємного голосування, які відбулися 20 лютого головою студентського самоврядування було обрано Анастасію Стешенко. Вітаємо новообрану голову та бажаємо натхнення, успіху і сміливих ідей для подальшого розвитку студентської спільноти ❤️