Джерело
Новини Політехніки | 21 січня студенти Запорізької політехніки мали чудову можливість взяти...
1 700 Охват/переглядів
2025-01-22 17:00
Повідомлення №3985
21 січня студенти Запорізької політехніки мали чудову можливість взяти участь у тренінгу з тайм-менеджменту, який відкрив безліч нових підходів до організації часу та підвищення ефективності 💡💭 На тренінгу ми:- розглянули концепцію колеса балансу, щоб оцінити власну життєву рівновагу та визначити, в яких сферах необхідно більше зусиль;- дізналися, як справлятися з відволіканнями, щоб зберігати концентрацію на важливих завданнях;- створили стратегії та плани, які допоможуть краще організувати час і стати більш продуктивними.Обговорення реальних кейсів та інтерактивні вправи дозволили кожному застосувати нові знання на практиці. А головне — тренінг мотивував до змін і надав корисні інструменти для досягнення особистих та академічних успіхів 🤩Молодь отримала не просто знання, а й реальний досвід, який можна застосовувати вже сьогодні 🙌🏻Тренінг організовано психологами виховного відділу НУ «Запорізька політехніка» за сприяння профкому студентів та студентського самоврядування.💌 Слідкуйте за нашими анонсами, адже попереду на вас чекає ще більше цікавих заходів від виховного відділу