Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євген Вольнов aka майор Чорнобаєв
Додано 06 гру 2025

Євген Вольнов aka майор Чорнобаєв

@prankota_ch
Кількість підписників: 86 990
Фото: 15,000
Відео: 7,060
Посилання: 16,700
Опис:
☎️ Епічні телефонні пранки від Вольнова! Послухав сам — поділися з друзями! Свіжі розіграші https://prank.show Замовити дзвінок @prankshow_bot https://youtube.com/@volnov_prankshow Надіслати новину @SendNewdesBot Реклама та пропозиції @volnov
Джерело

Євген Вольнов aka майор Чорнобаєв | Вітання, орчатіна!😂Ваша «закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробницт...

Логотип телеграм спільноти - Євген Вольнов aka майор Чорнобаєв Євген Вольнов aka майор Чорнобаєв @prankota_ch
82 100 Охват/переглядів 2026-04-17 14:52 Повідомлення №35668
Вітання, орчатіна!😂Ваша «закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробництва БПЛА пройшла дуже продуктивно. Для нас.Поки ви там сиділи і жували соплі, намагаючись видати китайську техніку за «російську продукцію» (СТ-1) і розпиляти бюджет, ми слухали кожне ваше слово.Ви можете скільки завгодно тиснути на свої контори типу «Альбатрос», «Geoscan», «Уфимец» та решту і вимагати від них «локалізації». Але коли 90% всього вашого залізяччя повністю залежить від китайських компонентів — двигуни, електроніка, пластик, кабелі — ви не виробники. Ви просто перекупники, які сидять на китайській голці і прикидаються самостійними.Ви самі на нараді визнали: без Китаю у вас нічого не літає. А Мінпромторг продовжує вимагати неможливого і тисне на «імпортозаміщення», якого в реальності немає.Персональні привітання вже летять усім учасникам. Сердюк, Плотніков, Абдулов та вся ваша компанія — кожен з вас у нас на рахунку.Ховаєте дані в ГІСП? Сподіваєтесь на захист? Даремно. Ми вже глибоко у вашій кухні.Скоро «держпідтримка» вам знадобиться не на нові цехи, а на те, щоб хоч якось рятувати свої дупи.Це тільки початок, гниди. Далі буде значно цікавіше.Несподіванки можуть з’явитися зовсім неочікувано.Скоро побачимось.Слава ЗСУ! 🔥