Джерело
ПОТОП | Журнал ПОТОП №6 вийде, але не в грудні… Знаєте, буває от хуяриш хуяриш...
567 Охват/переглядів
2025-12-19 10:02
Повідомлення №2630
Журнал ПОТОП №6 вийде, але не в грудні… Знаєте, буває от хуяриш хуяриш, а не йде воно ніяк. Десь з такою ж проблемою зіткнулись ми, коли готували для вас реліз шостого номера журналу ПОТОП «Вікно негативних можливостей». То обстріли, то світла нема, то пісять хочу, то мамка дзвоне… продакшн друкованого видання нині це абсолютно прокляте заняття. Не знаємо як там у інших видавництв, але підозрюємо, що десь так само. Цими днями мав відбутися офіційний реліз номера, але чим далі в грудень, тим більше ми розуміли що до кінця року з випуском журналу вийти не зможемо. На жаль.Але, хороша новина в тому, що номер все одно дуже близько — за орієнтованими прогнозами астрологів, якщо не буде ще якоїсь фігні на яку ми не маємо впливу, «Вікно негативних можливостей» вийде у січні 2026. Макет уже в друкарні, наразі з нетерпінням очікуємо наклад у себе на складі. І ще одна хороша новина — нарешті можемо поділитись змістом номера. Не всім, найсолодше уже після свят. Але кіт у мішку трошки проглядається. Нагадуємо — це найбільший журнал ПОТОП евер. Цілих 96 сторінок аналогової залежності. Якщо ви замовили журнал, очікуючи його до кінця року, й хочете повернути кошти або ж просто виговоритись — напишіть нам на [email protected]Наразі передпродаж триває, знижки на бандл з Альманахом №1 та журналом №5 все ще діють — як маєте терпіння дочекатись шостого номера, то значить ми робимо це недарма. Дякуємо за розуміння