Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гнила Бараболя 18+
Додано 07 чер 2025

Гнила Бараболя 18+

@potato_shitpost
Кількість підписників: 83
Фото: 564
Відео: 107
Посилання: 68
Опис:
Мемщітпост-агітпроп канал Картопляного Майнкрафт серверу @kartoplyaniy Голосуй за сервер! ⚡ https://allmc.in.ua/mc-kartoplyaniy-space
Джерело

Гнила Бараболя 18+ | При Сайфері Раменію нашпигували пенпен-таверами з мікрохвилями, які ви...

Логотип телеграм спільноти - Гнила Бараболя 18+ Гнила Бараболя 18+ @potato_shitpost
417 Охват/переглядів 2025-08-12 21:01 Повідомлення №1323
При Сайфері Раменію нашпигували пенпен-таверами з мікрохвилями, які випромінюванням своїм перекривають потік ТПС, а з нею реп АлексаВорна до деяких ділянок головного мозку, тим самим блокуючи роботу цих ділянок, ділянки мозку які намагається блокувати нам пінгвінодиктатура - це центри, які відповідають за якісне рп, активну гру і онлайн, змінюють назви міст, стирають історичну память, щоб ми забули що система може піклуватись про громадянина,а не тільки ми повинні всюди за все відпрацьовувати. Після 16 липня диктаторський нєдодєлок розмістив кучу психотронного обладнання на території башти ПенПена, для того щоб керувати нашою країною и диктувати нам що нам робити, точніше безконтактно керувати нами, через антену , лавакасти, повідомлення в телеграм з ахуєнними фото свого життя. Тут в Раменії в них є шнирі з наших картопляників. У Приморську - это ПенПен. Гніда в Приморську окуповує людей, переслідує їх, примусово змушує їх брати участь акторами у своєму пінгвінячому сценарії по рознесенню крінжі. Аккаунт Хуепена пересилає повідомлення з крінжою по чату Картопляного, а тому хто веде супротив, підривають хати, посилають через мобільний телефон йобані ірл фото у не оффтопі с петухами РаНР, також в цьому йому допомагають його МІНІСТРЬІ. Хто дав цьому Увагойобу ПенПену Єгору доступ до спец чатів і РП каналу Раменії, якими він влаштовує псі-террор над картопляниками? Єгор працює з Греєм уже більше 30 днів, всі ці дні цей пінгвінойоб тільки і робив що розносив плітки, и плакався за спиной у Назара, що той його нє уважає, але диктаторська натура і відсутність кєнтів не давала піти від нього. Після приходу до влади опозиції, Єгор продовжив поза грою бути в Раменії та зловживати колишнім службовим становищем. А Назар шукав нові можливості дєлать рп, щоб продовжувати віддавати ручкопісюну(PEN-PENIS) - Єгору Дерегузу честь. У цей час головний адмін та модерація зацікавилися постійними тегами Греєм у основному чаті і роздавали мути(по причині "НЕ ТЕГАТИ САЙФЕРА"). в цей час окрилений владою Пенпеніс Єгор почав за спиною Грея нявкать, що типу Грей, беручи учать в перевороті з АлексомВорном опозорив його перед спільнотою за участь в рп-терорі, хоча сам шкура живився увагою Назара багато часу. За спиною в Грея псітерорист Єгор не перестає скулити, про те що його кинули, Назар його не підтримує і зловживаючи службовим положенням, психотронним обладнанням опромінював крінжою гравців, залякував їх, примушував йому служити. ПенПен і живе, скулить за жинкою, причитає який Грей зрадник, а сам как Анальна пробка так і продовжує ходити за ним у пп, і кривляючись корчить із себе Президента. Пінгвінячий недодиктатор хоче піти від відповідальності за свій терор по відношенню до раменців , хоче в президенти протянути себе воскреслого, що би він за візантійські кошти, жрав, крав, літав на гастах і жив як вареник у маслі. На...уй нам ваш Єгор, який розказуючи Бобру, сказав що заради своєї влади готовий винищувати навіть раменських мальчіков.