Джерело
постіронічні політичні меми | Є інфа від знаючої людини, що в нас у країні скоро очікуються реальні ...
9 430 Охват/переглядів
2026-05-07 05:17
Повідомлення №36100
Є інфа від знаючої людини, що в нас у країні скоро очікуються реальні зміни.Після того, як стабілізують ситуацію з плівками, знищать УП (заборонена в Україні організація). Тоді всюди сформують торговельний альянс із Династією. Міндіча піднімуть і триматимуть, Європа нічого не зможе зробити. Зараз головне — не бухтіти.Від нас вимагається сидіти тихо. Після того, як усе зроблять, у нас усе буде добре. Усім влаштують забезпечення, як саудівським громадянам — кожен кататиметься як сир у маслі. Головне зараз — сидіти тихо й не смикатися. Жодних мітингів, жодних ткачів. Просто перечекати — і все буде добре, там усе схоплено.Треба просто перетерпіти смуту — і все налагодиться, братан. Не треба протестувати й виходити на мітинги. Відсиди свій термін в інтернеті або просто розслабся, відпочинь, хильни пивка, бабу в**би, зрештою. Ліберальний режим також є тиранією — тиранією більш ретельно замаскованою, але по суті такою, що не дарує свободи.Хлопці, не кіпішуйте! Сидіть тихо, зараз такий момент — треба перечекати!Просто зав’яжіть вузликом свої забаганки, не час висувати претензії до влади. Повірте, там усе знають краще за вас, там люди, які керують країною вже давно, а не вчорашні школярі. Вони розуміють, що роблять. Горить ліс — значить, має горіти, раптом почали гасити — значить, так треба. Зараз дуже напружений момент, деякі багатоходові операції перебувають у критично важливій стадії! Вороги й конкуренти все це вже зрозуміли, і зараз може рвонути будь-де, будь-якої миті.Необхідно згуртуватися й не реагувати на провокації! За вас усе зроблять ті, хто нагорі, не хвилюйтеся! І ви не впізнаєте Україну — усе розквітне!Головне — потерпіти.